فروش عمده تشک سفری با لایه آکاردئونی

فروش عمده تشک سفری با لایه آکاردئونی توسط مراکز فروش عمده و نمایندگی ها که از راه های مختلفی مانند هوایی یا زمینی انجام می پذیرد، امکان دسترسی خریداران در جای جای این مرز و بوم را به محصولات فراهم می کند تا با خرید از این مراکز و انتخاب یک راه مقرون به صرفه یک تجارت پرسودی را تجربه کنند.

 کاربردهای تشک مسافرتی

 کاربردهای تشک مسافرتی

از این تشک ها به عنوان تشک میهمان می توان استفاده کرد. بسیاری از خانواده ها برای میهمانان خود تشک های سنگین وزنی را در نظر می گیرند که علاوه بر وزن سنگین انها فضای زیادی را هم اشغال می کنند. ولی این تشک ها بسیار سبک وزن هستند و فضای کمی هم اشغال می کنند و بعد از هربار استفاده توسط میهمان به راحتی شسته می شوند. قابلیت دیگر این تشک ها در این است که به دلیل کم حجم بودنشان به راحتی در خودرو یا وسیله شخصی هم جا می شوند و افراد می توانند در سفر خود به همراه خود ببرند. همچنین از این تشک ها در کمپینک ها هم می توان استفاده کرد و اگر هم در هنگام استفاده کثیف شدن امکان شست و شوی اسان انها وجود دارد. کاربرد دیگر این تشک ها برای افرادی است که کمردرد دارند و خوابیدن روی برخی تشک های سنگین باعث کمر درد یا … می شود از این این تشک ها برای انها پیشنهاد می شود زیرا هم سبک هستند و هم خاصیت طبی بودن دارند.

تشک مسافرتی یا سفری با لایه آکاردئونی

تشک مسافرتی یا سفری با لایه آکاردئونی

امروزه با گسترش علم و فناوری تشک های جدید مسافرتی جایگزین تشک های بزرگ سنتی شده اند و مزایایی از قبیل سبک وزن بودن، ارزان بودن، داشتن رنگ متنوع و بسیاری از مزایای دیگر علت این امر بوده است. تشک های مسافرتی که تولید می شوند در جنس های مختلف به بازار عرضه می شوند. اما بهترین جنسی که این تشک ها می توانند داشته باشد جنس فوم آکاردئون است که جا نمی اندازد و در بسته بندی و هنگام تاشدن نمی شکند. اگر در تولید تشک مسافرتی از الیاف یا لایی استفاده شود تشک میهمان راحتی و مرغوبیت آن چنانی نخواهد داشت و اگر این الیاف را با فوم آکاردئون ترکیب کنند انگاه ضخامت تشک های تولید شده بالا می رود و راحتی و اسایش زیادی را به همراه خواهد اورد.

فروش عمده تشک سفری با لایه اکاردئونی

فروش عمده تشک سفری با لایه اکاردئونی

تشک مسافرتی آکاردئونی از نمونه تشک های سفری می باشد که قبلا از کشورهای دیگر وارد می شد ولی امروزه در کشور ایران امکانات تولید این تشک ها فراهم شده و بسیاری از تولیدی ها به تولید این نوع تشک ها می پردازند. این تولیدات توسط مراکز فروش عمده تشک سفری در بین واحد های فروش توزیع می شوند. روش های فروش عمده تشک سفری و پخش این محصول عبارتند از :

  • فروش عمده و کلی تشک سفری از طریق عمده فروشی ها و تولید کننده ها
  • فروش اینترنتی و آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی
  • فروش به فروشگاه های کوچک و خرده فروشان
  • فروش به صورت حراجی
  • فروش ویژه
  • فروش صادراتی با کیفیت درجه یک
  • فروش مستقیم از درب کارخانه

1 در مورد “فروش عمده تشک سفری با لایه آکاردئونی”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *