بازار خرید عمده روتختی ژاکارد کریستال در ارومیه

بازار روتختی در ارومیه ، به تامین بخشی از انواع روتختی ها، از جمله روتختی ژاکارد کریستال پرداخته است. روتختی ژاکارد  از پرفروش ترین روتختی ها به شمار می رود که در دو سایز یک نفره و دو نفره تولید می شود. روتختی دونفره ژاکارد کریستال، برای تهیه ی جهیزیه می تواند برای مشتریان انتخاب خوبی باشد و از این رو مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.

پارچه ی ژاکارد از دسته پارچه های زیبا و با دوامی است که در طرح و رنگ های متنوع و متفاوتی تولید می شود. روتختی های ژاکارد کریستال در بازار روتختی ارومیه، معمولا در تکه های ۶ تا ۱۰ ارائه می شود و شامل، لحاف روتختی ، روبالشی ، کوسن، رو تشکی کشدار و یا ساده ، می باشد.

تولید روتختی ژاکارد مخمل 

تولید روتختی ژاکارد مخمل

یکی از انواع روتختی های تولیدی، روتختی ژاکارد مخمل می باشد. با تولید روتختی ژاکارد مخمل بسیاری از مشتریان را جذب خود کرده است و همواره تعداد زیادی با دیدن انواع روتختی ژاکارد مخمل اقدام به سفارش آن به صورت عمده از شرکت پاندا نموده اند.این نوع روتختی در میان ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

خرید از بازار روتختی در ارومیه 

خرید از بازار روتختی در ارومیه

برای خرید عمده از بازار روتختی ارومیه، می توانید از طریق نمایندگی های معتبر این شهر اقدام کرد. یکی از نمایندگی های محبوب و معتبر، شرکت پاندا است که به راحتی از طریق سایت این شرکت می توانید به انواع روتختی های تولیدی و قیمت های بروز شده دسترسی پیدا کرد و خریدی مطمئن و راحتی را توسط این شرکت تجربه کنید.

صادرات روتختی ژاکارد کریستال

صادرات روتختی ژاکارد کریستال

تولید و فروش روتختی های ژاکارد کریستال زمینه ی خوبی را جهت صادرات و ایجاد سودآوری برای کشور فراهم کرده است. شرکت پاندا علاوه بر فروش داخلی، به کشورهایی نظیر عراق، ارمنستان، افغانستان، پاکستان صادر میکند. روتختی های صادراتی به صورت سرویس های روتختی مرغوب و بسته بندی های مناسب انجام می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *