خرید روتختی ژاکارد دونفره کریستالی ده تیکه 

روتختی ژاکارد دونفره یکی از بهترین روتختی های پرفروش از مجموعه پاندا می باشد که به دلیل دارا بودن کیفیت های عالی به عنوان محصولی بسیار لوکس برای عروسان انتخاب عالی می باشد.

روتختی ژاکارد کریستال با توجه به تنوع رنگ و طرح می توانند با فروش مستقیم از کارخانه بهترین قیمت را نیز برای خریداران عمده در بر داشته باشند.

خرید روتختی ژاکارد دونفره کریستالی ده تیکه 

خرید روتختی ژاکارد دونفره ده تیکه

خریداران دونفره ژاکارد کریستالی می‌توانند این روتختی بسیار زیبا را از طریق شرکت پاندا با بهترین قیمت خریداری نمایند روتختی های ژاکارد دارای ۱۰ تیکه مختلف هستند که شامل ۴ عدد رو بالشتی ۸۰* ۵۰ و دو عدد کوسن ۴۰* ۴۰ و دو عدد بالشت شکلاتی پرشده و یک عدد ملحفه کش دوزی ۲۲۰ *۱۸۰ و یک عدد لحاف وسط ۲۴۰ *۲۲۰ با الیاف لایکو می باشد.

خرید روتختی ژاکارد دونفره کریستالی ده تیکه 

روتختی ژاکارد کریستال

روتختی های ژاکارد کریستال با براقیت خاصی که دارند به عنوان یکی از جذاب ترین روتختی ها می توانند انتخاب اول عروسان باشند. استفاده از رنگ‌های ساده و ملایم زیبایی این نوع از روتختی ها را دو چندان نموده است.

تولیدی های فعال در زمینه دوخت روتختی ژاکارد توانسته اند با ارائه روتختی های دونفره با ۱۰ تکه یکی از کامل ترین روتختی های مورد استفاده مصرف کنندگان را با قیمتی بسیار مناسب توسط شرکت پاندا در سراسر کشور ارسال نمایند.

خرید روتختی ژاکارد دونفره کریستالی ده تیکه 

استعلام قیمت روتختی دونفره ژاکارد کریستال

خریداران عمده ای که به دنبال دریافت سرویس روتختی تشکیل هستند، روتختی ژاکارد کریستال گزینه پیشنهادی شرکت پاندا به این خریداران عزیز می باشد.

با توجه به قیمت های بسیار بهینه فروش عمده از شرکت پاندا، موجب شده است تا خریداران عمده از این موقعیت عالی نهایت بهره را جهت سفارش در تعداد بالای روتختی داشته باشند.

جهت دریافت قیمت های عمده روتختی با کارشناسان تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *