عمده فروش روتختی سه بعدی بازار اطلس مشهد

روتختی بازار اطلس مشهد ، در زمینه ی تولید روتختی سه بعدی رشد بسیار گسترده ای را دارد. یکی از شرکت های تولیدی در مشهد شرکت پاندا می باشد که دارای نمایندگی هایی در شهرهای نظیر اصفهان، تهران، یزد و… می باشد. با توجه به حجم تولیدی بالا و افزایش شمار مشتریان برای کالای خواب باعث افزایش سودآوری در چرخه ی اقتصاد نیز شده است.

روتختی سه بعدی، روتختی ۳d ویا روتختی چاپ روی پارچه گفته می شود که در برنامه تولیدی روتختی بازار اطلس مشهد قرار دارد و امروزه برای عمق بخشیدن به طراحی و برای زیبایی هارمونی اتاق خواب استفاده می شود. روتختی سه بعدی در سایز یکنفره و دونفره تولید میشود و دارای رنگ های جذاب و شاداب، توسط دستگاه های چاپگر دیجیتالی انجام می شود.

ویژگی های روتختی سه بعدی 

ویژگی های روتختی سه بعدی

از ویژگی های روتختی سه بعدی می توان به : جنس ساتن میکرو، شستشو در دمای ۴۰ درجه، به کار بردن الیاف ضد حساسیت و آلرژی، اشاره کرد. این نوع روتختی ها به صورت سرویس های ۵تکه عرضه می شود و شامل روبالشی، کوسن، لحاف روتختی، رو تشکی می باشد.

خرید روتختی بازار اطلس مشهد

خرید روتختی بازار اطلس مشهد

برای خرید روتختی بازار اطلس مشهد، اینکه در کجای ایران هستید اهمیتی ندارد و به راحتی می توانید از طریق سایت شرکت پاندا به صورت غیر مستقیم به انواع روتختی های سه بعدی دسترسی پیدا کنید و با توجه به اطلاعات شفاف و ارائه شده در سایت اقدام به خرید عمده نمایید. خرید از این شرکت بدون واسطه و مستقیم از کارخانه انجام می شود.

روتختی سه بعدی یکنفره

روتختی سه بعدی یکنفره

امروزه ،یکی از جدیدترین روتختی ها، روتختی های سه بعدی می باشد. این نوع روتختی ها در سایز یک نفره در طرح های متنوعی چون، طرح عروسکی ، لندن و… توسط شرکت پاندا عرضه میگردد. روتختی سه بعدی یک نفره در دو نوع دخترانه و پسرانه نیز تولید می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *