عمده فروشی روتختی عروس دونفره بازار شوش

روتختی بازار شوش دارای طرح های متنوع و زیبایی است که مشتریان با خیالی آسوده طرح های مورد نظر خود را میتوانند خریداری کنند. یکی از عمده فروشان روتختی، شرکت پاندا می باشد که روتختی های متنوعی از جمله روتختی عروس را تولید می نماید.برای خرید این محصول می توانند از طریق اینترنت و سایت پاندا اقدام نمایند.

روتختی از ملزومات ضروری تخت خواب به شمار می رود. چرا که تاثیر زیادی در زیبایی تخت و هارمونی اتاق خواب می گذارد.یکی از روتختی های تولیدی بازار شوش ، روتختی عروس میباشد که در جهیزیه و لوازم عروس استفاده می شود و تم زیبایی را با توجه به رنگ بندی و مدل به اتاق خواب عروس می دهد. این نوع روتختی دارای ست و شامل بالش و کوسن می باشد. برای کسب آگاهی بیشتر جهت قیمت و تنوع سرویس روتختی عروس از طریق یکی از راه های ارتباطی می توانید اقدام نمایید.

پخش روتختی و ملحفه حریرانه

قیمت روتختی بازار شوش

روتختی های بازار تحت تاثیر چند عوامل قرار دارد. از جمله:

جنس الیاف مصرفی

جنس پارچه رویه

نوع دوخت روتختی

تعداد اجزاء سرویس روتختی

برند محصول

این عوامل در قیمت گذاری روتختی عروس موثر هستند. سفارش از شرکت پاندا به صورت عمده این امکان را برای مشتری به وجود می آورد تا بتوانند با قیمتی ارزان و بدون واسطه خریداری کنند.

روتختی دونفره اسپرت

روتختی دونفره اسپرت

روتختی دونفره اسپرت یکی از تولیدی های شرکت پاندا است که در ابعاد ۲۲۰*۲۴۰ دوخته می شوند. این نوع روتختی ها دارای سرویس کامل میباشد. روتختی عروس اسپرت برای جوان هایی است که روتختی با طرح های ساده و اسپرت را بیشتر پسند میکنند و مناسب برای تهیه جهیزیه می باشد.

انواع روتختی های عروس

انواع روتختی های عروس

کارگاه های تولیدی روتختی انواع مختلفی از روتختی های عروس ارائه می دهند. از این مدل ها می توان به مدل هایی چون، ساتینت، پلی استر، کتان، چاپ دیجیتال و… اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت و فروش عمده ی این محصولات میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *