عمده فروش تشک خواب مسافرتی سوپر vip

عمده فروشی تشک خواب مسافرتی vip  که دارای کیفیت مطلوبی می باشد این امکان را به خریداران می دهد تا خریداران محصولات را با قیمت کمتر بخرند.

اهمیت وجود تشک مسافرتی در سفر

اهمیت وجود تشک مسافرتی در سفر

خواب مرهمی است که بعد از یک روز طولانی فرد را آرام می کند و انرژی دوباره به او می بخشد. بخش زیادی از خوابیدن توسط ساعت درونی بدن تنظیم می شود که از عناصر بیرونی مانند دما و نور خورشید سرنخ می گیرد. چرخه ی طبیعی خواب و بیداری بدن با ۲۴ ساعت هماهنگ است. بنابرای توجه به خواب و فراهم کردن بستر مناسب برای خواب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تا جایی که حتی در سفر هم یکی از دغدغه های اصلی فرد در هنگام اماده سازی لوازم سفر می شود. یکی از زیباترین قسمت های سفر استراحت و یک خواب راحت به دور از مسائل روزمره می باشد. بنابراین داشتن یک تشک مسافرتی از نوع vip  می تواند همراه خوبی در سفر باشد.

تشک مسافرتی vip مدل ستایش

تشک مسافرتی vip مدل ستایش

همه روزه انواع تشک های مسافرتی در شکل و طرح های گوناگون از طرف تولیدی ها به بازار وارد می شوند که یکی از این تشک های مسافرتی تشک مسافرتی vip  مدل ستایش می باشد. این تشک دارای وزن ۲٫۷ کیلوگرم می باشد. در تولید این تشک از متریال درجه یک مانند پارچه ستایش و لایه آکاردئون استفاده شده است. این تشک دارای ابعاد ۲۰۰*۹۰ می باشد. تشک مسافرتی ۲٫۷ کیلوگرم ستایش دارای کاوری از جنس پارچه اسپان می باشد. پنبه دوز این تشک از نوع آلایی و با الیاف سفید سالید می باشد. این تشک ها معمولا در طرح های گلدار خشتی و ساده به فروش می رسند. هر عدل این تشک مسافرتی ۲۰ عدد بوده که امکان حمل ۳۵۰ عدد از این تشک ها در خاور بوده و ۱۲۰۰ عدد هم در ترانزیت می باشد.

 عمده فروشی تشک خواب مسافرتی vip

 عمده فروشی تشک خواب مسافرتی vip

عمده فروشی تشک خواب توسط مراکز عمده فروشی یا نمایندگی های تولیدی ها به انها این امکان را می دهد تا محصولات با کیفیت خود را به سراسر نقاط کشور ارسال کنند و از طریق نمایندگی ها و شعبه هایی که ایجاد کردند عمده توزیع را بین خریداران انجام دهند. از انجایی که تشک ها در انواع مختلف هستند بنابراین خریداران نیز متفاوت خواهد بود. وجود مراکز عمده فروشی تشک خواب در هر جایی از نقاط کشور دسترسی مصرف کنندگان به این محصولات را اسان تر می کند. توزیع کلی این تشک خواب ها توسط تولیدی ها یا گروه های بازرگانی می تواند به شکل هوایی یا زمینی  صورت  پذیرد و مصرف کنندگان هر روشی که برایشان مقرون به صرفه باشد را انتخاب می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *