فروش عمده از کارخانه تشک برقی مارک خوب

تشک برقی مارک خوب و شناخته شده به خریداران کمک می کند تا با اعتماد بیشتری وارد معامله شوند و این معامله ها به مدت طولانی هم انجام بگیرد، زیرا وقتی می گوییم تشک برقی مارک خوب، منظور از خوب بودن مارک، روشی است که با آن شرکت توانسته در بین بازاریان جایگاهی پیدا کند.

استفاده از تشک برقی چه کمکی به فرد می تواند انجام دهد ؟

استفاده از تشک برقی چه کمکی به فرد می تواند انجام دهد ؟

هنگامی که شما یک روز پر کار و پر مشغله ای را سپری کرده باشید یا مدت زمان طولانی بر روی پاهای خود بوده باشید به احتمال خیلی زیاد عضلات و مفاصل شما از کار بیفتد یا متورم شود و احساس درد داشته باشید، در این گونه مواقع نیاز به بستری مناسب دارید تا رفع خستگی کنید. اگر هم احساس کوفتگی زیادی در بدن خود داشته باشید سعی می کنید با یک دوش آب گرم گرفتن این خستگی را رفع کنید. با پیشرفت علم و فناوری  تشک هایی امروزه به وجود امده اند که گرما بخش هستند و می توانند همان حس خوابی را به شما بدهند که بعد از یک روز سخت کاری و گرفتن دوش با آب گرم به خواب ارامش بخش می روید.

کاربرد تشک برقی در کنترل انواع بیماریها

کاربرد تشک برقی در کنترل انواع بیماریها

تشک های برقی در درمان بسیاری از بیماری ها اعم از اسپاسم و آرتروز و… کاربرد دارند. یکی دیگر از موارد کاربردی این تشک ها زمانی هست که فرد دچار کمر درد شدید می شود که این درد می تواند ناشی از دیسک فتق، آسیب عصب سیاتیک، و ضربه به کمر باشد. در این صورت گرما درمانی به کاهش درد و اسپاسم کمر درد و حتی درهای ناشی از باراری هم کمک می کند. کاربرد دیگر برای افرادی که دچار دردهای عضلانی در گردن می شوند و این می تواند ناشی از دیسک گردن یا نشستن های طولانی مدت پشت میز های کاری و آسیب های باشد که به مهره وارد می شود که روش گرما در کنار سایر روش ها مثل حرکات اصلاحی می تواند برای فرد مفید باشد.

تشک برقی مارک خوب بازار

تشک برقی مارک خوب بازار

کارخانه های داخلی و خارجی زیادی هستند که در تولید تشک های برقی فعالیت دارند ولی از مهم ترین و شناخته شده ترین این کارخانه ها می توان مارک های بیورر، زیکلاس، بهتاب، گرمه، امسیگ، ایزی لایف، افروز و… اشاره کرد. یکی از نمونه های تشک برقی زیکلاس تشک برقی مدل zyk3 می باشد که دارای رویه میکرو فایبر و آستر پشم بوده  و از قابلیت تنظیم دما و خاموشی خودکار برخوردار است. ویژگی خوب دیگری که این محصول دارد این است که دارای ۱۱ سطح متفاوت از دما، سیم کشی داخلی دولایه برای ایجاد گرمای بهتر و بیشتر، خاموشی خودکار پس از سه ساعت توقف در عملکرد و مجهز به کنترل جدا شونده برای راحتی شست و شو در دمای ۳۰ درجه می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *