قیمت عمده پتو تک نفره پریما گلدار

قیمت عمده پتو تک نفره پریما گلدار تحت تاثیر عوامل مختلفی است

یکی از این عوامل کیفیت جنس الیاف مورد استفاده در تولید این پتو و ویژگی های ذاتی آن است، این پتوها می توانند ساده یا گلدار باشند که قطعا نمونه برجسته کمی قیمت بالاتری دارند البته زیبایی این محصول چشم نواز است.

استفاده از متریال مخصوص در تولید پتو تک نفره پریما

استفاده از متریال مخصوص در تولید پتو تک نفره پریما

امروزه در تولید پتو از الیاف نرم، لطیف و سبک استفاده می‌شود و سنگین نبودن پتو یک عامل مهم قلمداد می شود.

پتوهای تک نفره پریما بسیار سبک و باکیفیت بوده و جابه‌جایی آن‌ها راحت است. در بازار های داخلی مدل‌ها و برندهای مختلف پتو به فروش می‌رسد اما در بین برند های مختلف  پتو تک نفره پریما مدل گلدار بسیار محبوب و مشتری پسند است.

قیمت عمده پتو تک‌نفره پریما

قیمت عمده پتو تک‌نفره پریما

قیمت عمده پتو تک‌نفره پریما تحت تاثیر عوامل مختلف می تواند متفاوت باشد.

پتو پریما گلدار یکی از پتوهای باکیفیت تولید داخل کشور است  که از نخ پنبه‌ای تولیدشده اند که نرمی این پتو به همین دلیل است، این پتو محبوبیت زیادی در بازار پیدا کرده است، همچنین این پتو دارای سایزهای مختلف تک نفره و دونفره است. قیمت پتوی یک‌نفره پریما با مدل‌های دونفره برحسب اینکه ابعاد کوچکتری دارند متفاوت است.

ابعاد پتوهای یک‌نفره پریما ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتیمتر است و وزن این پتو ۲ کیلو ۴۰۰ گرم است. پتوهای پریما قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را دارند و رنگ آن ها به خاطر شست وشوی مکرر تغییر نمی کند.  قیمت عمده پتو تک‌نفره پریما ممکن از به دلیل شرایط اقتصادی دچار کمی نوسان شود اگرچه جهت اطلاع از آخرین قیمت پتوی یک‌نفره پریما می‌توانید به سایت‌های فروش شرکت پاندا  مراجعه کنید.

نمایندگی فروش پتو تک نفره پریما گلدار

نمایندگی فروش پتو تک نفره پریما گلدار

اخیرا شرکت پاندا دست به اقدامی عظیم زده این شرکت نمایندگی شرکت ها و تولیدی های مطرح داخلی را برعهده گرفته است. شرکت پاندا نمایندگی پخش عمده پتو پریما را بر عهده دارد. این مجموعه پتوهای متنوع پریما را به‌ صورت عمده و با  قیمت مناسب به بازار عرضه می کند. برای آشنایی با مدل های مختلف پتو پریما و اطلاع از مشخصات دقیق پتوهای پریما  می توانید به سایت این مجموعه مراجعه کنید و حتی پس از انتخاب محصول و حجم آن سفارش خود را از هر نقطه ای از کشور ثبت کنید شرکت پاندا  حمل و نقل محصولات خریداری شده را برعهده دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *