قیمت عمده روتختی سه بعدی یک نفره برای صادرات

قیمت عمده روتختی سه بعدی را در انواع سایز های مختلف می توانید از سایت های فروش اینترنتی مشاهده کنید.

در مرحله چاب روتختی سه بعدی تولید کنندگان می کوشند تا جایی که می توانند به تصاویر عمق بدهند ، چرا که وجه تمایز این نوع روتختی با سایر روتختی جلوه خیره کنند آن می باشد زیرا دادن حجم و عمق به تصاویر چاپ شده بر روی این روتختی ها می تواند نگاه هر ببنده ای را به خود خیره سازد.

در واقع چاپ سه بغدی یکی از جدیدترین ، به صرفه ترین و متنوع ترین  روش های چاپ پارچه شناخته می شود که در سال های اخیر خدمات بسیاری به صنعت مد، پوشاک و نساجی  کرده است.

روتختی های سه بعدی در انواع سایز ها با توجه به کیفیت استاندارد و زیبایی خیره کننده ای که دارند در امر صادرات هم بسیار موفق بوده اند.

مزایای خرید روتختی  های سه بعدی

مزایای خرید روتختی  های سه بعدی

یکی از بزرگ ترین مزایای روتختی های سه بعدی  طرح و سبک های به روزی است که دارد و می تواند به راحتی با اجزای امروزی اتاق خواب شما هماهنگی پیدا کند.

طرح های روتختی های سه بعدی با توجه به ترند های روز طراحی می شوند به همین دلیل برای نو عروسان که به دنبال خرید روتختی برای جهزیه هستند روتختی های سه بعدی گزینه بسیار مناسبی می باشند.

تنوع بالای طرح های روتختی های سه بعدی

تنوع بالای طرح های روتختی های سه بعدی

تنوع روتختی های سه بعدی بسیار بالا و جذاب می باشد به گونه ای که می تواند پاسخ گوی هر سلیقه  ای باشد، بیشترین تنوع روتختی های سه بعدی در مدل های دونفره می باشد که در انواع طرح های خاطره انگیز و خصس و همچنین انواع سبک های موجود در بازار روتختی تولید و عرضه می شوند.

صادرات روتختی های سه بعدی یک نفره

صادرات روتختی های سه بعدی یک نفره

روتختی های یک نفره در ابعاد استاندارد در مدل های دخترانه و پسرانه  که مناسب برای تمامی رده های سنی می باشد تولید می شود و با توجه به کیفیتی که این روتختی ها دارند و از استاندارد های لازم در جهت کالای صادراتی شدن برخودار هستند به کشور های همسایه از جمله عراق، افغانستان و سایر کشور های همسایه صادر می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *