عمده فروش پتو سربازی نمدی در اصفهان

عمده فروش پتو در اصفهان توسط شرکت پاندا صورت میگیرد. این شرکت یکی از پیشتازان تولید کالای خواب با کیفیت مطلوب و تنوع در طرح و رنگ است. لذا شما در خرید کالای خواب از این شرکت از چند جهت سود خواهید برد.

اول اینکه این محصولات به صورت عمده و مستقیم فروش دارد و سودجویی واسطه ها بر روی قیمت این کالاها لحاظ نمیشود، دیگر اینکه این محصولات با استفاده از بهترین و به روزترین مواد اولیه تولید میشود و لذا شما محصولی کاملا استاندارد را خریداری میکنید.

ایجاد تنوع در طرح و رنگ این پتوها نیز امتیاز دیگری است که دست شما را در انتخاب باز خواهد گذاشت؛ لذا شما کالایی با کیفیت و تنوع بالا و در عین حالا ارزان قیمت را خریدارای میکنید و سود خاص خود را نیز خواهید داشت.

مزیت پتوهای نمدی سربازی

مزیت پتوهای نمدی سربازی

پتوهای سربازی از الیاف نمد تولید میشوند و نمد یک الیاف بسیار مقاوم است؛ زیرا در فرایند تولید آن از فشرده سازی پشم استفاده میکنند و این فرایند فشرده الیاف این پتوها را در مقابل کشش، ساییدگی و پارگی مقاوم میکند.

بنابراین این پتوها شستشوی بسیار راحتی هم با دست و هم با لباسشویی دارند و در برابر مواد شوینده نیز مقاوم هستند و بعد از شستشو ایستایی اولیه خود را حفظ میکنند و تغییر شکل و رنگ ندارند.

همچنین این پتوها بسیار سبک و کم جا هستند و قابلیت حمل آسانی را نیز دارند.

تنوع پتو سربازی نمدی

تنوع پتو سربازی نمدی

در تولید این پتوها تنوع بسیار بالایی در نظر گرفته شده است زیرا به دلیل اینکه این پتوها کاربردهای دیگری چون استفاده به عنوان روتختی را نیز دارذند ایجاد تنوع در آنها نیز یک امتیاز مثبت در فروش آنهاست.

تنوع در طرح آنها به صورت ببری، گلدار، چهارخونه و… است و تنوع رنگی سرمه ای، قهوه ای، سفید، خاکستری و… را دارد و دست شما را در خرید و انتخاب باز خواهد گذاشت.

عمده فروش پتو در اصفهان به چه شکل است؟

عمده فروش پتو در اصفهان به چه شکل است؟

عمده فروش پتو در اصفهان در تنوع پتوی سربازی، پتوی لوله ای، پتو حوله ای، ژله ای و… صورت میگیرد و کیفیت بالای این محصولات در کنار قیمت مناسب آنها با استقبال خوبی رو به رو بوده است.

لذا شرکت پاندا برای خریداران و تاجران فروش اینترنتی و آنلاین را نیز در نظر گرفته است و شما میتوانید به راحتی نسبت به خریدی مقرون به صرفه و مناسب اقدام کنید. لذا برای آگاهی از عمده فروش پتو در اصفهان و تنوع و کیفیت این محصولات با همکاران و مشاوران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *