مرکز عمده فروشی روبالشی نوزادی طرح عروسکی

روبالشی نوزادی طرح عروسکی با رنگ های شاد می تواند علاوه بر اینکه در روحیه کودک تاثیر مثبت بگذارد این امکان را به خانواده کودک بدهد تا چیدمانی که برای اتاق کودک در نظر می گیرند ناخودآگاه از استاندارد روانشناختی و پزشکی هم برخوردار باشد.

نکات مهم و کلیدی در خرید روبالشی نوزادی

نکات مهم و کلیدی در خرید روبالشی نوزادی

اولین و مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید روبالشی نوزادی باید مد نظر داشته باشیم این است که پارچه استفاده شده برای روبالشی زمخت و تحریک کننده پوست نباشد. همچنین در خرید روبالشی نوزادی باید این مساله راهم در نظر بگیریم که پارچه استفاده شده برای تولید روبالشی اجازه تنفس به کودک را بدهد، همچنین در برابر شست و شوی زیاد مقاوم و با دوام باشد و در حین حرکت و بازی کودک به راحتی فرسوده نشود و سایش پیدا نکند. معمولا اولین انتخاب روبالشی هایی هستند که از جنس پنبه می باشند، زیرا در یک محیط کاملا دوست دار محیط زیست و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی رشد یافته اند.

در تولید روبالشی نوزادی بهتر است از چه طرح و رنگ هایی استفاده کنیم ؟

در تولید روبالشی نوزادی بهتر است از چه طرح و رنگ هایی استفاده کنیم ؟

کودکان دنیای رنگارنگی دارند و نقش و تاثیر رنگ بر روح و روان کودکان غیر قابل انکار است. بنابراین در طراحی اتاق کودک باید تمام وسایل اعم از تخت، کالای خواب کودک، اسباب بازی و… رنگارنگ باشند تا در کودک احساس خرسند و رضایت ایجاد بکند. یکی از دلایلی که از رنگ های روشن به جای رنگ تیره باید استفاده کنیم این است که رنگ های تیره نور کمتری از خود انعکاس می دهند و محیط را تاریک می کنند و ناخود آگاه در کودک احساس ترس ایجاد می کنند. لازم نیست که برای طراحی اتاق کودک همه چیز رنگی باشد و حتی دیوار ها را هم رنگ کنیم، رنگ دیوار سفید باشد هم کافی است، فقط باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که کودک در سن ابتدایی خود طراحی را نمی شناسد اما به رنگ ها عکس العمل نشان می دهد و به صورت ناخود آگاه رنگ های شاد را دوست دارد. روبالشی های عروسکی یا انواع طرح کارتونی که از رنگ های شاد برای تولیدشان استفاده شده به دلیل استفاده مداوم بچه ها و در چشم بودن انها در روحیه کودکان تاثیر می گذارد.

ایا استفاده از بالش و روبالشی بزرگسالان برای نوزادان منطقی است

ایا استفاده از بالش و روبالشی بزرگسالان برای نوزادان منطقی است

روبالشی های بزرگسال معمولا برای بالش های در اندازه های بزرگ تولید می شوند و استفاده از بالش های نامناسب، پتوهای سنگین و سایر وسایل خواب باعث ایجاد خفگی در نوزاد شده و خطر بروز سندروم و مرگ ناگهانی کودک را بالا می برد. همچنین بالش نوزاد نقش مهمی در رشد سر و شکل گیری فرم جمجمه دارد از این رو بالش نامناسب روی عملکرد فیزیکی و سر نوزاد تاثیر می گذارد و مشکلات مغزی را افزایش می دهد. بنابراین برای نوزاد متناسب با جثه نوزاد کالای خواب باید در نظر گرفت تا از مشکلات جلوگیری شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *