فروش عمده پتو حوله ای

فروش عمده پتو توسط شرکت پاندا خواب در انواع مدل های حوله ای، مسافرتی، پنبه ای، الیاف، پشمی و … با بهترین کیفیت انجام می شود. در صورتی که متقاضی خرید عمده پتو هستید، از این فرصت و شرایط ایده آل، به بهترین شکل می توانید استفاده نمایید چرا که سودآوری های ویژه ای در اختیار شما قرار می گیرد.

تولید پتو حوله ای یا مسافرتی با طرح های جدید به گونه ای است که سبب شده تا از این مدل پتوها بتوان به صورت چند منظوره استفاده نمود و از جمله آن ها مربوط به استفاده به عنوان روتختی است.

پتوهای حوله ای مخملی با توجه به وزن سبکی که دارند، به عنوان پتو مسافرتی نیز شناخته می شوند که به سادگی می توان آن ها را حمل و جا به جا نمود.

پتو مسافرتی حوله ای

پتو مسافرتی حوله ای مخملی ژله ای

جنس پتوهای مسافرتی به صورت حوله ای ژله ای می باشد و گل های مخملی آن نیز از جمله بخش هایی است که به افزایش زیبایی آن ها کمک بسیاری می نماید.

ابعاد استاندارد برای تولید پتوهای مسافرتی دونفره، 240 * 220 سانتیمتر می باشد و از الیاف میکروفیبر نیز برای تولید آن استفاده می نمایند.

جنس لطیف و نرم این پتوها سبب شده تا برای استفاده در تمامی فصول سال مناسب باشد و از کیفیت درجه یک سوپر لوکس نیز برخوردار است.

فروش عمده پتو

فروش عمده پتو مسافرتی باکیفیت

مرجع فروش عمده انواع جدیدترین پتوهای مسافرتی در این سایت، موقعیت همکاری مناسبی فراهم ساخته است.

در بازار رقابتی امروزی، معیارهایی همچون دسترس پذیر بودن به بهترین شکل می تواند رضایت مندی مشتریان را جلب نماید.

ما هم با در نظر داشتن این نکته، از طریق این سایت، فرصتی فراهم آورده ایم تا بتوانیم همواره، بهترین مدل پتوها را با قیمت های مناسب ارائه نماییم و کمترین زمان در این میان از شما، اتلاف شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *