فروش عمده پتو یک نفره عروسکی شادیلون

پتو یک نفره عروسکی شادیلون با طرح های روز و جدید، یک پیشنهاد شرکت پاندا خواب برای فروش عمده پتو در این مرکز می باشد که بهترین طرح ها را می توانیم از این برند، ارائه نماییم. پتوهای فانتزی و عروسکی شادیلون با جدیدترین و شیک ترین مدل طرح ها تولید می شوند که هر بیننده ای را به خود جذب خواهد نمود.

پتو عروسکی

تولید کننده ای مانند پتو شادیلون مشهد که سال ها در عرصه تولید پتو و نساجی فعالیت می نماید، امروزه به یک قطب اصلی برای تامین پتوی مورد نیاز بازار، تبدیل شده است که توانسته محصولات خوب و متنوعی را ارائه نماید و بخش قابل توجهی از آن ها مربوط به پتو عروسکی می باشد.

پتو چیکا یک نفره

قیمت پتو چیکا یک نفره

پتو چیکا از مدل هایی است که به صورت یک نفره تولید می شود و قیمت این محصول هم اگر بخواهید بهترین قیمت بازار را به دست آورید، حداقل قیمت، 125000 تومان می باشد اما این قیمت، در بازه های زمانی مختلف، ثابت نمی ماند.

پس بهتر است که به منظور اطلاع از قیمت روز پتو چیکا با طرح های گل برجسته و تکرنگ برجسته، با ما در تماس باشید.

پتوی مرد عنکبوتی

خرید پتوی مرد عنکبوتی

هدف ما معرفی و عرضه پتوهایی است که دارای طرح ها و مدل های متنوعی هستند تا از این طریق بتوانیم به افزایش سطح تنوع در بازار، کمک نماییم و پتوی مرد عنکبوتی، نمونه یکی از این مدل پتوها می باشد.

در چاپ طرح مرد عنکبوتی، این امکان وجود دارد که هم برای تولید پتو یک نفره جوان، مورد استفاده قرار گیرد و هم بتوان از آن برای تولید پتو نوجوان و نوزادی و … استفاده نمود.

پتو اسپانیایی نوزاد

قیمت پتو اسپانیایی نوزاد

پتو اسپانیایی یا قنداق فرنگی نوزاد هم نمونه یکی از پتوهای کارآمد در بازار می باشد که قیمت خرید عمده این مدل پتو را از مجموعه پاندا خواب می توانید به دست آورید.

دلیل تنوع بالای مجموعه پاندا خواب در زمینه پتو، می تواند تا حد زیادی مربوط به نیازهای مختلف مشتری باشد و ما برای رضایت مندی و راحتی شما مشتریان، اکثر محصولات پتو را ارائه می نماییم.

پتو یک نفره عروسکی شادیلون

فروش عمده پتو یک نفره عروسکی شادیلون

در فروش عمده پتو شادیلون، محصولات گسترده ای از این کارخانه را می توان معرفی نمود که بخشی از آن، اختصاص به پتو یک نفره عروسکی دارد که این مدل پتوهای عروسکی هم برای نوجوان و هم جوان و نوزاد، مناسب و کاربردی خواهند بود.

پس ما با فروش عمده این سایت در خصوص مدل پتوهای نوزادی و بزرگسال مختلف این شرکت، بهترین قیمت ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *