فروش عمده پتو یک نفره افرا سایز 180*140

پتو یک نفره افرا از جمله سایزهای کارآمد در بازار می باشد که این محصول به صورت ساده و تک رنگ، تولید می شود. فروش عمده پتوهای افرا در این مرکز، در نمونه پتوهای مسافرتی، پتو نوزادی، پتو تک نفره و دونفره و دیگر محصولات این شرکت انجام می شود که فرصت خوبی برای تاجران، فراهم ساخته است.

پتو نوزادی

شرکت به نخ سازان با تولید پتوهای مسافرتی خوب یک نفره و دونفره، تا حد زیادی توانسته نیاز بازار کشور به این محصول را تامین نماید که در این راستا به دلیل استفاده از الیاف خوب و درجه یک، شاهد این مسئله هستیم که پتوهایی نرم و لطیف و با وزن سبک، ارائه می شوند.

شرکت پتوی افرا

سایت شرکت پتوی افرا

سایت به عنوان یکی از ابزارهایی است که کمک زیادی به این نموده که بتوان محصولات شرکت پتوی افرا را در ساده ترین حالت ممکن در اختیار مشتریان قرار داد و معرفی انواع پتو افرا را با بهترین شرایط، امکان پذیر نموده است.

در میان پتوهای مختلف شرکت افرا، پتو چهار فصل و پتو مسافرتی این شرکت، جایگاه ویژه ای دارند که شما می توانید به سفارش عمده آن اقدام نمایید.

خرید اینترنتی پتو افرا

خرید اینترنتی پتو افرا

ما بستری را فراهم ساخته ایم تا مشتریانی که پتو افرا تک نفره و دونفره را برای خرید عمده انتخاب نموده اند، بتوانند به صورت اینترنتی، این محصول را سفارش دهند.

عرضه پتو به صورت اینترنتی در قدم اول به مشتری این امکان را می دهد تا در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نماید و از طرفی از بی واسطه بودن خرید خود هم مطمئن شود.

پتو افرا چهار فصل

پتو افرا چهار فصل

پتو میکرو فایبر افرا با وزن 1329 گرم نمونه یکی از پتوهای خوب و سبک در بازار می باشد که اندازه این محصول، 160*200 سانتی متر بوده و در نتیجه می تواند گزینه خوب و ایده آلی به حساب آید.

دوردوزی پتو مسافرتی افرا هم عاملی برای افزایش سطح کیفیت پتو خواهد بود که شما با استفاده از ماشین لباسشویی و یا با استفاده از دست می توانید به شستشوی این محصول، اقدام نمایید.

پتو یک نفره افرا

فروش عمده پتو یک نفره افرا سایز 180*140

پتو یک نفره افرا با سایز 140*180 سانتیمتر هم قابل تولید بوده که این سایز برای نوجوان، مناسب خواهد بود و اگر شما دنبال یک پتوی نرم و لطیف باشید، این محصول، گزینه خوبی به حساب می آید.

پتو یک نفره افرا را با ترکیب رنگی های کامل در کارتن های بسته بندی شده از طریق این مرکز می توانید سفارش دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *