بازار خرید عمده روتختی ژاکارد کریستال مشهد کجاست

بازار روتختی مشهد کجاست؟ این سوال ممکن است ذهن مشتریان مشهدی و یا دیگر شهرها را به خود مشغول کند! امروزه با توجه به پیشرفت و فعالیت سایت ها، بازار در کنار مشتریان قرار دارد و تنها با کمک اینترنت  می توان به انواع سایت شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

شرکت پاندا از جمله شرکت های تولیدی روتختی از جمله روتختی ژاکارد می باشد که توسط اینترنت به فروش می رسد و سوال اینکه بازار روتختی مشهد کجاست را برطرف میکند. ژاکارد از روتختی های پرفروش محسوب می شود و تا کنون با توجه مدل های تولیدی جدید، طرفداران مخصوص به خود را دارد.

یکی از معروف ترین روتختی های ژاکارد، ژاکارد ابریشم می باشد و برای سرویس عروس نیز مناسب است. این نوع روتختی ها در سایز یکنفره و دونفره و در تکه های ۶ الی ۱۰ تولیدی می شود که شامل روبالشی، کوسن، رو تشکی کشدار و یا ساده، ملحفه روتختی می باشد.

نمایندگی های بازار روتختی مشهد کجاست؟

نمایندگی های بازار روتختی مشهد کجاست؟

روتختی های تولیدی توسط شرکت پاندا تنها در مشهد وجود ندارد، بلکه دارای نمایندگی هایی در شهرهایی چون، تهران، یزد، اصفهان و… نیز می باشد و مشتریان برای خرید روتختی نیازی به مراجعه حضور ندارند، بلکه از طریق سایت شرکت پاندا به صورت اینترنتی از هر نقطه از کشور می توان اقدام کرد.

صادرات انواع روتختی ها

صادرات انواع روتختی ها

صادرات به عنوان یک امر مهم در سودآوری و پیشرفت کشور، گام بلندی را در این سو برداشته است و انواع روتختی همانند: پلی استر، اسپرت و… به کشورهایی چون، پاکستان، عراق، افغانستان و غیره صادر می شود.

معرفی روتختی های اسپرت 

معرفی روتختی های اسپرت

روتختی های اسپرت در دو سایز یک نفره و دونفره تولید می شود. روتختی های یکنفره اسپرت در دو مدل پسرانه و دخترانه نیز موجود است و در سایزهای دو نفره دارای رنگ های زیبا و زنده است که میتواند انتخاب خوبی برای تهیه جهیزیه هم باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *