شرکت پخش عمده روبالشتی فوتبالی مخمل

روبالشتی فوتبالی یکی از طرح هایی است که در میان پسر ها در گروه های سنی مختلف دارای محبوبیت می باشد و معمولا با روتختی های خود آنها را ست می کنند.

فوتبال یکی از بازی هایی است که بسیار پر هیجان است و مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد، بنابراین تولیدی ها همواره سعی می کنند تا از طرح هایی استفاده کنند که محبوب هستند زیرا موجب فروش بالای خود می شوند.

قیمت روز روبالشتی ها در بازار ها بسیار مناسب می باشند و با توجه به تولید بالای آن در کشور با برند ها و طرح های مختلف و جذاب، فروش بالایی را با نرخ ارزان و کیفیت بالا به خود اختصاص داده است که خریداران می توانند با مراجعه به مراکز فروش روبالشی مختلف آنها را تهیه نمایند.

روبالشتی فوتبالی جنس مخمل

روبالشتی فوتبالی جنس مخمل

روبالشتی های فوتبالی نیز خود دارای انواع مختلفی از نظر رنگ تیم های فوتبالی مانند قرمز، آبی و زرد و … و بازیکن ها و … می باشند.

مخمل یکی از جنس های بسیار مناسبی است که هر تصویری بر روی آنها بسیار زیبا خواهند شد و به صورت عالی جلوه می شوند.

 ابعاد روبالشتی برای دوخت روبالشتی

ابعاد روبالشتی برای دوخت روبالشتی

برای دوخت یک روبالشتی شیک، ابعاد در نظر گرفته شده بسیار مهم می باشد که بالش درون آن باید به طور دقیقی درون آن قرار گیرد.

پارچه ها دارای مدل های مختلفی همچون مربع، مستطیل، گرد، قلب و … می باشند که روبالشتی ها باید دقیقا به اندازه آنها تولید شوند و نه بالش درون آنها بزرگ باشد و نه کوچک و تنگ باشد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت روبالشی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت روبالشی

عوامل متعددی بر روی قیمت روبالشی ها تاثیر می گذارند که از جمله می توان به طرح، رنگ، جنس پارچه، ماندگاری و دوام و … اشاره کرد.

جنس پارچه باید به گونه ای می باشد که چروک نشود و قابل شست و شو و ضد حساسیت باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *