بازار تولید و فروش روتختی دونفره ترک استانبول

بازار روتختی استانبول ، امروزه قادر به تامین سرویس های روتختی عروس می باشد. روتختی های ترک شامل کلوب کوتون، ازدیلک، تاچ، سارو، فرست چویس هستند.  این روتختی ها جایگاه بسیار خوبی را در بازار فروش پیدا کرده است اما به دلیل قیمت بالای روتختی های ترک مشتریان خاص خود را دارد.

در کل روتختی های خارجی به دلیل سبک و مدل متفاوت آن، شاهد واردات بخش زیادی از روتختی های مخمل، گیپور، ساتن، دانتل هستیم. بازار روتختی استانبول همواره با استفاده از طرح های جدید و پارچه های مرغوب ، روتختی های دونفره را در جهت فروش بیشتر تولید می کند. برای خریداری روتختی های ترک، از طریق شرکت پاندا میتوانید اقدام کنید. مزایای خرید از این شرکت این می باشد که به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه میگردد و برای خریدار مقرون به صرفه خواهد بود.

مشخصات تولید بازار روتختی استانبول 

مشخصات تولید بازار روتختی استانبول

روتختی های تولیدی بازار روتختی استانبول به صورت سرویس های ۶ تکه عرضه میگردد. برای خرید این نوع روتختی ها باید به موارد همچون: برند تولیدی، بالا بودن کیفیت روتختی، جنس پارچه به کار رفته، قیمت خرید و فروش روتختی، توجه نمود.

معرفی روتختی تاچ ترکیه

معرفی روتختی تاچ ترکیه

بالاترین میزان فروش برای انواع روتختی ترک، مربوط به کالای خواب و روتختی تاچ می باشد. با کیفیت ترین محصولات و نازلترین قیمت روتختی مربوط به این شرکت می باشد.دارای طرح ها و رنگ های متنوع نمایندگی های معتبر می باشد. برای خرید این محصول می توانید از طریق شرکت پاندا بدون واسطه اقدام کنید.

مشخصات روتختی کتان ترک 

مشخصات روتختی کتان ترک

یکی از انواع روتختی های تولیدی، روتختی های کتان می باشد و شامل روتختی های اسپرت، تینیجری، سه بعدی، کلاسیک و… است. این نوع روتختی های در سایز یکنفره و دونفره تولید می شوند. جنس کتان هوا را به خوبی از خود عبور می دهد و بسیار نرم و لطیف است و همچنین الیاف کتان بسیار با دوام است و به راحتی تغییر شکل نمی دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *