قیمت انواع پتو دونفره شادیلون با بهترین سود

قیمت انواع پتو دونفره در مناطق متفاوت می تواند تحت تاثیر عوامل زیادی قرار بگیرد  از جمله اینکه آیا منطقه ای که در آن پتو تولید می شود دارای مواد اولیه برای تولید است؟ یا میزان تولید پتو در آن منطقه چقدر است؟ و یا نسبت میزان تولید به درخواست چگونه است ؟

طبیعی است هر کشوری یا شهری که در آن پتو دونفره تولید می کند قیمت پتوهایش به مراتب پایین تر از واردات همان پتو دونفره از کشورها یا شهرهای مختلف می باشد.

اندازه پتوهای دونفره شادیلون

اندازه پتوهای دونفره شادیلون

بیشترین کاربرد پتوهای دونفره را می توان در خرید جهیزیه های زوج جوان مشاهده کرد که می تواند براساس سلیقه زوجین در طرح و رنگ و اندازه متفاوت تولید شود .

سایز پتوهای دونفره بصورت استاندارد در ابعاد ۲۴۰*۲۲۰  و ۲۴۰*۲۰۰ می باشد.

بیشترین سود خرید و فروش پتو دونفره چه زمانی حاصل می شود؟

بیشترین سود خرید و فروش پتو دونفره چه زمانی حاصل می شود؟

برای پیدا کردن بهترین قیمت پتو دونفره باید با تولید کنندگان در ارتباط بود زیرا وقتی پتو دونفره از تولید کننده به صورت مستقیم خریداری می شود دیگر هزینه اضافی به دلال ها و… داده نمی شود .

همه کارخانه جات نیز مستقیما فروش پتو غیر عمده ندارند به این معنی که برخی تولید کنندگان پتو دونفره محصولات خود را به صورت عمده فقط به مغازه دارن پخش می کنند و خرده فروشی ندارند.

همانطور که قیمت انواع پتو دونفره در شهرهای مختلف متفاوت است ، قیمت انواع پتو دونفره در یک کارخانه نیز متفاوت است و این قیمت بسته به اینکه در تولید آن از چه نوع مواد اولیه ای استفاده شود فرق خواهد داشت.

به عنوان نمونه اگر در تولید پتو دو نفره از پشم استفاده شود یک نوع قیمت خواهد داشت و اگر از پنبه خالص و یا الیاف صنعتی مانند پلی استر و… استفاده شود قیمت دیگری خواهد داشت .

در خرید انواع پتو دونفره به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در خرید انواع پتو دونفره به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در مرحله اول باید به سایز آن توجه داشته باشید زیرا پتو می تواند بسته به نیاز مشتریان در سایز تک نفره یا کودک نیز تولید شود.

نکته مهم دیگری که در هنگام خرید باید مدنظر قرار دهید میزان بودجه و برند می باشد .

نکته سوم وکلیدی در خرید انواع پتو دونفره رنگ وطرح پتو دونفره می باشد ، بنابر تحقیقات روانپزشکی که در آمریکا صورت گرفته بهترین رنگ برای انتخاب پتو دونفره سبز ملایم، لیمویی، صورتی، گلبهی، یاسی، کرمی یا حتی سفید می باشد تا قبل خواب از نظر روانی به ارامش نسبی رسید .

در طراحی پتو نیز بهتر است از طرح های خلوت مانند گل ها یا شکل های هندسی استفاده شود تا باعث اشفتگی ذهن نشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *