قیمت روتختی پیگمنت دونفره تولیدی پاندا

قیمت روتختی های پیگمنت را در سایز های مختلف می توانید از سایت های فروش عمده و جرئی مشاهده کنید و بعد از کسب آگاهی از قیمت این روتختی ها اقدام به یک خرید سودمند کنید.

روتختی های پیگمنت از جمله تولیداتی است که بازرگانی پاندا آن را به صورت عمده به فروش می رساند؛ این تولیدات هم قیمت مناسب داشته و هم به صورت تخصصی عرضه می شود، و با توجه به این که این فروش به صورت اینترنتی می باشد امکان توزیع در تمامی سطح کشور امکان پذیر می باشد.روتختی های پیگمنت علاوه بر فروش بالا در بازار های داخلی و در حوزه صادرات هم به عنوان  یک کالای خواب موفق عمل کرده است و حاشیه سودآوری بالایی داشته است.

سرویس روتختی های پیگمنت دونفره

سرویس روتختی های پیگمنت دونفره

روتختی های پیگمنت در سایز های دونفره در سرویس های ۶تکه که شامل لحاف،۱عدد روتشکی کش دار، ۲ عدد رو بالشت، ۲ عدد رو کوسن می شود در بسته بندی های شیک به بازار فروش عرضه می شود.

بسته بندی شیک و استاندارد این روتختی ها آنها را برای صادرات هم مناسب کرده است زیرا ساک های بسته بندی باعث تمیز و سالم ماندن هر چه بهتر کالا در طول مسیر می شوند.

معرفی ویژگی های روتختی های پیگمنت

معرفی ویژگی های روتختی های پیگمنت

روتختی های پیگمنت دارای ویژگی های استاندارد و مطلوبی می باشند که از جمله این ویژگی ها می توان به جنس این روتختی ها که از پارچه کتان نخ است اشاره کرد از دیگر ویژگی های این روتختی ها مانند رنگ ثابت، عدم پرزدهی، دوخت تمیز و مقاومت و عدم حساسیت را هم می توان گویا بود.

خرید عمده روتختی های پیگمنت یک نفره

خرید عمده روتختی های پیگمنت یک نفره

روتختی های پیگمنت یک نفره با توجه به ابعاد استاندارد و طرح و رنگ های زیبایی که دارند از طرفداران بالایی برخوردارند.

روتختی های یک نفره به طور معمول در ابعاد ۱۶۰* ۲۲۰  تولید می شوند که خرید آن در مراکز و تولیدی های فروانی امکان پذیر می باشد؛ بازرگانی پاندا یکی از این مراکز تولید کننده روتختی می باشد که می توانید انواع روتختی های پیگمنت را در سبک و طرح های مختلف خریداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *