قیمت پتو برلیان نیکوبافت دونفره   

قیمت پتو برلیان نیکوبافت با خرید به صورت آنلاین از کارخانه تولید کننده می تواند نرخ های ارزان تری را برای خریداران به همراه داشته باشد. بنابراین با سفارش برای خرید عمده از کارخانه می توانید خریدی بسیار با کیفیت و بهینه را تجربه نمایید. در همین راستا شرکت پاندا امکان ارتباط شما را با کارخانه فراهم آورده است.

پتو برلیان از کارخانه نیکوبافت از با کیفیت ترین محصولات تولید شده ایرانی می باشد که با دارا بودن کیفیت های بسیار بالا از نظر استفاده از الیاف به کار گرفته شده می تواند به عنوان محصولی صادراتی نیز مورد انتخاب خریداران و بازرگانان قرار بگیرد.

قیمت پتو برلیان نیکوبافت دونفره   

قیمت پتو برلیان نیکوبافت

تولید انواع مختلف پتوهای گل برجسته برلیان در ابعاد تک نفره و دو نفره با قیمت های مناسب برای فروش عمده پتو می‌تواند تنوعی از طرح ها و رنگ ها را برای خریداران به همراه داشته باشد.

عرضه مستقیم انواع پتو از کارخانه نیکوبافت توسط شرکت پاندا این امکان را برای خریداران فراهم آورده است تا بتوانند از قیمت‌های مستقیم کارخانه برای خرید عمده بهره مند شوند. شرکت پاندا با ثبت سفارش به صورت آنلاین جدیدترین طرح های تولید شده از انواع پتوهای برلیان را در اختیار خریداران قرار خواهد داد.

قیمت پتو برلیان نیکوبافت دونفره   

پتوی برلیان نیکوبافت دو نفره

پتوهای دونفره گل برجسته برلیان یکی از پرفروشترین محصولات تولید شده از این کارخانه می باشد که به دلیل بالا بودن کیفیت الیاف به کار گرفته شده می‌توانند نسبت به شستشوی مداوم توسط دست و ماشین لباسشویی کیفیت خود را در طول سال ها استفاده حفظ نمایند.

ابعاد ۲۲۰ در ۲۴۰ برای پتوهای دونفره برلیان می باشد که با نواردوزی لبه های می تواند بهترین انتخاب برای افرادی باشد که پتوهای کیفیت بالا و قیمت مناسب را برای خرید عمده خواستارند.

جهت اطلاع از قیمت های کارخانه نسبت به انواع سایزهای تک نفره و دونفره برلیان نیکوبافت با کارشناسان تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *