قیمت تشک یک نفره سفری از کارخانه اصفهان

قیمت تشک یک نفره سفری با توجه به میزان الیاف به کار برده شده درون تشک، نوع و کیفیت پارچه، نوع دوخت حاشیه تشک، نام برند و … تعیین می شود.

مسئله ای که اغلب خریداران تشک به آن توجه می کنند و خرید خود را بر اساس آن صورت می دهند، قیمت روز تشک های مسافرتی می باشد به طوری که هر چقدر ارزان تر باشد از نظر آنها بهتر بوده و می توانند استفاده بهتری از آن ببرند.

تشک های مسافرتی طوری تولید شده اند که می توان هم در فصل گرم و هم در فصل سرد سال استفاده کرد و همچنین تشک های مسافرتی قابل استفاده نزدیک رطوبت نیز می باشند.

قیمت تشک یک نفره سفری چگونه افزایش می یابد؟

قیمت تشک یک نفره سفری چگونه افزایش می یابد؟

در صورت استفاده از بهترین پارچه که ویژگی های منحصر به فرد زیادی داشته باشد، قیمت تشک ها نیز افزایش می یابد زیرا امکان استفاده بیشتری و دوام بیشتری دارند.

هر چه در دوخت اطراف تشک از پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده شود، موجب افزایش قیمت می شود زیرا به راحتی باز نمی شوند و الیاف درونی آن نیز بیرون نمی آیند.

تشک مسافرتی چیست؟

تشک مسافرتی چیست؟

همگی ما نیاز داریم که در هنگام خواب بدن خود را بر روی سطحی نرم قرار دهیم تا بتوانیم خستگی روز را از تن خارج کنیم.

در هنگام سفر به دلیل اینکه نمی توان تخت خواب خود را با خود حمل کرد بنابراین نیاز به تشکی است که حداقل جای تخت خواب را بگیرد و خستگی راه را از بدن خارج کند که آن تشک باید مخصوص مسافرت باشد.

صادرات تشک های سفری

صادرات تشک های سفری

به دلیل کیفیت بالای تشک های سفری ساخته شده در تولیدی های کشور ایران بسیاری از کشور ها خواهان این تشک شده اند و بسیار طرفدار دارد.

طراحی بسیار جالب و زیبای تشک های سفری این امکان را برای تولیدی ها فراهم کرده است که آنها را به کشور های دیگر صادر کنند و فروش خود را دو چندان کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *