بازار پخش عمده پتو سربازی مینک

پتو سربازی مینک یکی از پرکاربردترین مدل پتوهایی است که توسط کارخانه ها ی مختلفی تولید می باشد.

جنس این پتوها اغلب از نمد است، که بسیار گرم و نرم است اگرچه طرح این پتوها بسیار ساده است اما ساده بودن آن ها هم بخشی از ویژگی های بخصوص این پتوها محسوب می شود.این پتو در چند رنگ محدود تولید و عرضه می شود.

پتو سربازی مینک با توجه به مشخصاتی که دارند، کاربردهای متعددی برای ارگان ها و مراکز خاص دارند، استفاده از این پتوها در  پادگان ها و امکان نظامی بسیار بالا است.

فروش پتو سربازی مینک بدون دخالت عوامل واسطه گر

فروش پتو سربازی مینک بدون دخالت عوامل واسطه گر

سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش ملزومات خواب اخیرا تولیدکنندگان این محصول را به فکر انداخته که برای افزایش فروش محصولات خود با قیمت مناسب به طور مستقیم با خریداران مواجهه شوند که در این راستا به دلیل حذف عوامل واسطه گر خریدارن عمده، این محصولات را باقیمت تعیین شده توسط کارخانه که بسار مناسب است خریداری می کنند این کار علاوه بر افزایش قدرت خرید تجار و ایجادحاشیه سود فراوان برای آن ها، موجب فروش بیشتر محصولات این کمپانی می شود.

موارد استفاده از پتو سربازی مینک

موارد استفاده از پتو سربازی مینک

پتو سربازی مینک از الیاف مصنوعی ارزان و سبک تولید شده است. رنگ این پتوها طوسی، شتری، سبز زیتونی است که رنگ سبز آن کمی محبوب تر از دیگر رنگ های این پتو است. یکی از مراکر فروش عمده این محصول اصفهان است. این پتو برای تمامی مراکز نظامی و پادگان ها قابل استفاده است.

تولید این پتو در وزن دو کیلوگرمی صورت می گیرد  البته برحسب سلیقه خریداران می توان کمی سبک تر یا سنگین تر نیز تولید شود.ترکیب الیاف، نخ پلی استر به همراه اکریلیک  اصلی ترین متریال تشکیل دهنده پتو سربازی مینک است.

آیا از میزان صادرات عمده پتو سربازی مینک باخبرید؟ 

آیا از میزان صادرات عمده پتو سربازی مینک باخبرید؟

هرساله حجم بالایی از پتو سربازی مینک به کشورهایی چون عراق و افغانستان به دلیل تقاضای بالای این کشورها ارسال می شود. فروش این پتو در کشور های دیگر موجب بهبود شرایط اقتصادی و ارزاوری برای کشور می شود.

قیمت های ارائه شده برای خرید عمده پتو سربازی ، به تعداد سفارش خریداران ، بستگی دارد که از همین رو می توانید ارتباط خود را با واحد فروش پتو سربازی مینک یا شرکت پاندا ، برای کسب اطلاعات دقیق تر برقرار نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *