کانال تلگرام روتختی عمده کارگاه تولید مدل اسپرت

کانال تلگرام روتختی عمده ، انواع مختلفی از طرح و مدل های روتختی ها از جمله روتختی های اسپرت را در اختیار مشتریان قرار میدهد. روتختی های اسپرت برای آن دسته از مشتریانی که روتختی های ساده و در عین حال شیک می پسندند مناسب می باشد. روتختی های اسپرت شامل کتان، ساتینت، سه بعدی و … می باشد که هر کدام از این روتختی ها دارای مدل و رنگ های متنوعی می باشد.

کارگاه تولید مدل اسپرت، روتختی های مختلف را به صورت سرویس های چند تکه که شامل ملحفه روتختی، روبالشی، روتشکی و رو کوسنی می باشد. کانال تلگرام روتختی عمده قیمت های بروزی را به مشتریان ارائه می کند تا مشتریان با خیالی آسوده ثبت سفارش انجام دهند.

قیمت کانال تلگرام روتختی عمده به چه چیزی بستگی دارد؟

قیمت کانال تلگرام روتختی عمده به چه چیزی بستگی دارد؟

قیمت گذاری انواع روتختی ها به عوامل مختلفی مانند، برند، نوع دوخت، سایز، تعداد سرویس های روتختی، الیاف و پارچه به کار رفته بستگی دارد. اما آنچه در نهایت موجب ارزان بودن انواع روتختی می شود فروش مستقیم و بی واسطه می باشد. شرکت پاندا از طریق فروش مستقیم انواع روتختی عمده را با قیمتی مناسب عرضه می کند.

تولید روتختی اسپرت ساتینت

تولید روتختی اسپرت ساتینت

ساتینت الیافی است طبیعی که خاصیت برگشت پذیری بالایی دارد. همین امر موجب دوام و طول عمر بالای آن می شود. روتختی های ساتینت به عنوان روتختی های اسپرت به شمار می رود و دارای مدل و رنگ های زیبایی می باشد.

روتختی های جدید سه بعدی

روتختی های جدید سه بعدی

یکی از جدیدترین انواع روتختی اسپرت، مدل سه بعدی می باشد که توسط دستگاه های پیشرفته بر روی پارچه چاپ می شوند. این طرح ها به گونه ای هستند که زنده و واقعی به نظر می رسند. روتختی های سه بعدی در سایز یک نفره و دونفره تولید می شود و تنوع بالایی نیز دارد. شرکت پاندا ارائه دهنده ی انواع روتختی های سه بعدی می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *