کارگاه تولیدی روبالشتی سه بعدی مخمل تهران

روبالشتی سه بعدی مخمل تولید شده در کارگاه های  تهران از محدود اجناسی هستند که توانسته اند با کیفیتی مناسب با استانداردهای دنیا و قیمت مناسب خود رقبای بیشمار خود را از میدان به در کنندوبخش عظیمی از بازار را از آن خود کنند.روبالشتی مخمل سه بعدی باعث افزایش طول عمر بالش می شود و ازکثیف و خراب شدن  الیاف موجود در بالش  محافظت می کند .با افزایش استفاده از دستگاه های بروز و مدرن دیگر محدودیتی برای طراحی و پیاده سازی انواع مدل و طرح ها بر روی پارچه های مختلف نیست و به راحتی همه طرح و رنگ قابل پیاده سازی بر بالش های مخمل است.

کارگاه تولیدی روبالشتی سه بعدی مخمل تهران

کارگاه تولیدی روبالشتی سه بعدی مخمل تهران

کارگاه تولیدی روبالشی شرکت پاندا توانسته بهترین نوع روبالشتی سه بعدی را وارد بازار نمایددر تولید این روبالشی ها از بهترین پارچه ه استفاده شده است. امکان ازسال این محصولات  از تهران به تمامی شهرها وجود دارد. روبالشتی های تولیدی شرکت پاندا در اکثر شهرهای کشور  عرضه  می شود و توانسته اند به خوبی جایگاه خود در این بازارها پیدا کنند که البته این ها همه به دلیل کیفیت بالای این محصولات نسبت به دیگر نمونه های مشابه موجود در بازار این محصولات است.

آیا از بهترین روبالشتی های مخمل موجود در بازار اطلاعی دارید

آیا از بهترین روبالشتی های مخمل موجود در بازار اطلاعی دارید

بهترین روبالشتی های مخمل موجود در بازار عبارت اند از:

روبالشتی مخمل پارامونت

روبالشتی مخمل سه بعدی

روبالشتی مخمل برجسته

روبالشتی مخمل طرح دار

روبالشتی مخمل رنگی

که البته بهترین نوع آن روبالشتی مخمل سه بعدی است.

طرح های مختلفی را می توان به صورت سه بعدی بر روی روبالشتی چاپ کرد. طرح های فانتزی، مدرن یا کلاسیک از پرطرفداترین طرح های  روبالشتی های سه بعدی هستندکه هم در بازار های داخلی و هم بازارهای خارجی محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

صادرات روبالشتی سه بعدی مخمل

صادرات روبالشتی سه بعدی مخمل

به دلیل حاشیه سود بالایی که از صادرات محصولات متنوع کمپانی پاندا برای خریداران عمده این محصولات فراهم شده ، امروزه یکی از کالاهای صادراتی این شرکت، روبالشتی سه بعدی مخمل ارزان قیمت پاندا است که در حجم بالا و به صورت عمده از کشور به سمت بازار های خارجی هدف صادر می شوند. شرکت پاندا آمادگی لازم برای عرضه حجم بالایی از این محصولات را در هر نقطه کشور به خریداران خود را دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *