بورس فروش روتختی کتان یک نفره بازار تهران

بورس روتختی بازار تهران ، به صورت رقابتی در حال فعالیت و تولید روتختی است. یکی از شرکت های تولیدی شرکت پاندا است که دارای محبوبیت بین مشتریان می باشد. یکی از محصولات ارائه شده توسط این شرکت روتختی کتان یک نفره می باشد.

روتختی کتان پرفروش ترین نوع روتختی در بورس روتختی بازار تهران است. چرا که دارای مقاومت بیشتری نسبت به سایر پارچه ها است و در طرح ها و رنگ های زیبا و متنوع تولید می شود. جنس کتان ضد حساسیت، مقاوم در برابر باکتری ، نرم و لطیف و… می باشد. همین امر موجب استقبال مشتریان گردیده است. روتختی یک نفره کتان به راحتی با دکوراسیون منزل هماهنگ و موجب زیبایی می شود.این نوع روتختی یکنفره برای نوجوانان با طرح های اسپرت و یا چاپ شخصیت های کارتونی نیز تولید می شود.

روتختی چهل تکه از جنس کتان

روتختی چهل تکه از جنس کتان

یکی از پرطرفدارترین روتختی های تولیدی، روتختی چهل تکه کتان به صورت تک نفره و دونفره تولید می شود. از این محصول به دلیل جنس کتان می توان در زمستان و هم تابستان استفاده کرد. از مزایای این نوع روتختی به شستشوی آسان آن اشاره کرد.

قیمت بورس روتختی بازار تهران

قیمت بورس روتختی بازار تهران

عوامل مختلفی بر روی قیمت گذاری روتختی های بازار تهران تاثیر میگذارد: سایز روتختی، جنس پارچه ، طرح و مدل، شرکت تولید کننده و یا به عبارتی برند محصول، میزان خریداران آن محصول. شرکت پاندا به عنوان شرکتی که همواره به دنبال جذب مشتری و فروش بیشتر بوده، کیفیت بالا و ارزان بودن را هدف تولیدی خود قرار داده است.

روتختی کتان مرغوب چه ویژگی دارد؟

روتختی کتان مرغوب چه ویژگی دارد؟

پارچه کتان یکی از قدیمی ترین پارچه های مصرفی می باشد. پارچه هایی که در سرویس خواب استفاده می شوند از جنس کتان نخ هستند. چون هوا به راحتی در داخل آن در جریان است و مناسب برای پوست بدن می باشد. پارچه ی کتان نخ، از نخ زیادی در نوع کتان مصرف می شود. و آبرفت بسیار کمی دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *