مرکز خرید عمده بازار روتختی ترک عروس تهران

مرکز بازار روتختی تهران اقسام مختلفی از روتختی های ترک از جمله روتختی های عروس را ارائه می دهد. روتختی های عروس دارای رنگ ها و طرح های متنوع می باشد که بسیار مناسب جهت تهیه جهیزیه است.

شرکت پاندا به صورت فعال در زمینه ی تولید روتختی در مرکز بازار روتختی تهران حضور دارد. یکی از جدیدترین انواع روتختی ترک، روتختی های حریر عروس می باشد که به صورت سرویس به مشتریان ارائه می شود و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. در کل روتختی های ترکی که برای جهیزیه و عروس مورد استفاده قرار میگیرد، شامل اسپرت، مخمل، ابریشم و… می باشد و با توجه به سلیقه ی مشتریان از میان این تنوع روتختی ها، سرویس مورد نظر انتخاب میشود. روتختی ها شامل سرویس های ۶ الی ۱۰ تکه، روتشکی، لحاف، روبالشی، کوسن، روبالشی است.

مرکز خرید بازار روتختی تهران 

مرکز خرید بازار روتختی تهران

یکی از معروف ترین مراکز تهران جهت خریداری روتختی، عبدل آباد تهران و همچنین نمایندگی های شرکت های تولیدی می باشد. یکی از معتبرترین نمایندگی ها، متعلق به کارخانه پاندا است و در شهرهای مختلفی در حال ارائه خدمات و محصولات به مشتریان می باشد. سفارش عمده از این شرکت بسیار ارزان می باشد. چرا که قیمت درب کارخانه محاسبه می شود و واسطه ها حذف شده اند.

روتختی عروس اسپرت ترک

روتختی عروس اسپرت ترک

روتختی های زیادی با نام روتختی های عروس شناخته شده اند. ولی در این میان روتختی هایی وجود دارد که مناسب برای نو عروس هایی است که طرح های ساده و با رنگ ها ی زیبا می پسندند و هارمونی زیبایی را برای فضای اتاق خواب ایجاد می کند. روتختی های ترک از محبوبیت بالایی نزد مشتریان دارد و معروف ترین برند تولیدی ترک، تاچ ترکیه است که در زمینه ی روتختی اسپرت نیز فعالیت دارد.

روتختی ارزان قیمت 

روتختی ارزان قیمت

اگر به دنبال روتختی های ارزان و قیمت مناسب در عین حال جنس مرغوب و با تنوع بالا می گردید، روتختی های پلی استر ویژگی های قید شده را دارد. روتختی های پلی استر دارای الیاف مصنوعی و بسیار نرم و لطیف و صاف می باشد و تنوع بالایی در رنگ و مدل دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *