بازار تولیدی روتختی دونفره عروس تهران

بازار روتختی تهران ، طرح های متنوع و زیبایی را برای روتختی های دونفره ارائه می دهد. یکی از شرکت های تولیدی در بازار تهران، شرکت پاندا می باشد. روتختی های رنفورس، ساتینت، کتان، چاپ دیجیتال، پلی استر و… جزء روتختی های عروس به شمار می رود که توسط کارخانه پاندا به مشتریان عرضه می گردد.

برای خرید  انواع روتختی های دونفره تولیدی در اختیار مشتری قرار دارد و بنا به سلیقه ی خود، یکی از انواع روتختی ها را به عنوان جهیزیه انتخاب میکند. یکی از پرطرفدارترین انواع  روتختی های عروس مدل روتختی رنفورس است. رنفورس از بهترین پارچه ی کتان می باشد که در تولید روتختی در بازار تهران به کار میرود. این نوع روتختی به عنوان روتختی اسپرت عروس شناخته شده است و با توجه به دکوراسیون داخلی منزل و اتاق خواب، روتختی مورد نظر انتخاب می شود. برای خرید این محصول به صورت عمده از طریق یکی از راه های ارتباطی شرکت پاندا اقدام نمایید.

روتختی دو نفره سه بعدی

روتختی دو نفره سه بعدی

روتختی سه بعدی پیشنهادی است از طرف شرکت پاندا به هر نوع سلیقه و نظری. روتختی سه بعدی توسط دستگاه های دیجیتالی بر روی پارچه طرح های سه بعدی چاپ می شود که دارای طرح های جذاب و زنده است و این نوع روتختی جهت روح دادن عمیق استفاده می شود و هارمونی زیبایی را در اتاق خواب ایجاد میکند.

قیمت بازار روتختی تهران

قیمت بازار روتختی تهران

قیمت روتختی های بازار، به عوامل مختلفی بستگی دارد:

برند و یا شرکت تولیدی روتختی و میزان خرید

طرح و مدل

سایز روتختی

جنس پارچه به کار رفته

نوع دوخت

این عوامل سبب می شود قیمت یکسانی برای روتختی ها وجود نداشته باشد. ولی در کل خرید از شرکتی که بدون واسطه اقدام به فروش می نماید، از قیمتی مناسب و مقرون به صرفه برخوردار خواهد بود.

روتختی های پلی استر و ارزان

روتختی های پلی استر و ارزان

پلی استر جنسی است که از الیاف مصنوعی به دست می آید و بسیاد مقاوم و با دوام و در عین حال بسیار نرم، لطیف و صاف می باشد. روتختی هایی که از پلی استر دوخته می شوند دارای قیمتی ارزان می باشند. روتختی های پلی استر با توجه به تنوع و رنگ های زیبا جایگاه خوبی را در میان مشتریان پیدا کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *