فروش ویژه روتختی های میکرو سه بعدی

روتختی های میکرو ، از جدید ترین روتختی های تولیدی شرکت های تولیدی از جمله شرکت پاندا محسوب می شود. روتختی های میکرو سه بعدی دارای طرح های جذابی است که هارمونی زیبایی را برای اتاق خواب ایجاد می کند.

روتختی میکرو، از الیاف طبیعی به شمار میرود و قابل شستشو می باشند. این نوع روتختی جایگزین خوبی برای روتختی های اسپرت از جمله کتان می باشد. شرکت پاندا با داشتن فروش ویژه در زمینه ی انواع روتختی، از جمله روتختی میکرو سه بعدی مشتریان از خریدی مقرون به صرفه می توانند برخوردار شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی فروش ویژه ی روتختی های میکرو می توان از طریق سایت شرکت پاندا اقدام کرد و یا به یکی از نمایندگی های فعال این شرکت در شهرهای مختلف ، تهران، مشهد، یزد، اصفهان و … مراجعه نمود.

خرید اینترنتی روتختی های میکرو

خرید اینترنتی روتختی های میکرو

امروزه، دیگر مانند گذشته نیازی به مراجعه حضوری و سفارش عمده نیست. تنها با کمک اینترنت و مراجعه به سایت شرکت پاندا این شرایط برای مشتریان فراهم شده است و در اقدامی راحت و آسان خرید عمده ی خود را می توانند انجام دهند. تمامی مدل و قیمت های روتختی میکرو در این سایت موجود است.

روتختی های سه بعدی یک نفره

روتختی های سه بعدی یک نفره

روتختی های یک نفره سه بعدی به دلیل استقبال زیاد نوجوانان و جوانان، دارای طرح های متنوعی می باشد. این طرح ها شامل اسپرت، دخترانه و پسرانه می باشد. این نوع روتختی ها توسط دستگاه های پیشرفته طرح های سه بعدی و واقعی بر روی پارچه چاپ می شوند.

انواع روتختی های اسپرت

انواع روتختی های اسپرت

روتختی های زیادی تحت عنوان روتختی های اسپرت در شرکت پاندا تولید می شوند. این روتختی ها شامل انواع مختلف، کتان پنبه ای، ساتینت، پلی استر، سه بعدی و … هستند و بنا به سلیقه ی مشتریان قابل سفارش می باشد. روتختی های اسپرت مناسب برای افرادی است که به دنبال روتختی های ساده و با رنگ های ملیح و جذاب هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *