سایت فروش تشک خوشخواب عرض 140

تشک خوشخواب عرض 140 که در این سایت، فروش عمده آن انجام می شود، از بهترین مدل تشک های دونفره با اندازه کوچک برای آپارتمان های کوچک می باشد.

تشک خوشخواب

تشک خوشخواب از گروه تولید کنندگان قدیمی و مطرح در کشور می باشد که تولیدات این شرکت، با مدل های مختلف و همچنین اندازه های استاندارد انجام می پذیرد.

تشک عرض 140، از اندازه های استاندارد دونفره با طول دو متر می باشد که از آن می توان به عنوان یک تشک دونفره، استفاده نمود.

تشک خوشخواب عرض 140

تشک خوشخواب عرض 140 طبی فنری

تشک های خوشخواب مهم ترین مشخصه ای که دارند، مربوط به طبی فنری بودن آن ها می باشد. حال بسته به این که از چه لایه هایی تشکیل شده اند، تفاوت هایی در آن ها وجود دارد.

تشک طبی فنری معرفی شده با گارانتی 4 ساله، به صورت دورویه و آنتی باکتریال می باشد و درجه نرمی آن نیز 4 بوده و در دسته تشک های متوسط قرار دارد که از اسفنج های سوپر و همچنین اسفنج های سی کیلویی برای پر کردن آن ها استفاده می شود.

تشک خوشخواب فنر متصل

تشک خوشخواب فنر متصل

از ارزان ترین مدل تشک های خوشخواب، می توان تشک های فنر متصل را نام برد که چنین تشک هایی با توجه به نوع متریال به کار رفته در داخل آن ها و همچنین نوع فنرهایی که دارند، ارزان تر از مدل های دیگر هستند.

پیشنهاد چنین تشک های طبی، برای افرادی خواهد بود که به دنبال قیمت های ارزان هستند.

تشک خوشخواب

خرید عمده تشک خوشخواب

با انجام مشاوره های لازم پیش از اقدام به خرید عمده تشک خوشخواب، می توانید بهترین مدل ها را در لیست سفارشات خود قرار دهید.

با توجه به این که تیم فروش پاندا خواب، همواره آماده پاسخگویی به شما مشتریان می باشند، در نتیجه شما می توانید از این طریق، از مشاوره های تخصصی ما بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *