نرخ پتو یک نفره نسیم گل برجسته

نرخ پتو یک نفره در مقایسه با نرخ پتوی دونفره در صورتی که در یک کارخانه تولید شده باشند و از یک نوع مواد اولیه برای تولیدشان استفاده شده باشد به دلیل کوچک بودن سایز پتو یک نفره در مقایسه با پتو دونفره کمتر است .

یکی دیگر از مواردی که باعث شده در تولید پتو دونفره تنوع زیادی باشد این است که در شرایط یکسان وقتی در یک اندازه تولید می شود ممکن است در وزن آن تغییر ایجاد گردد و معمولا وزنی بین ۳ تا ۶ کیلوگرم به خود بگیرند.

خوابیدن پدیده ای که به جهت کسب آرامش در وجود انسان گذاشته شده است و یک سوم عمر انسان در خواب می گذرد و حتی خداوند در قران کریم نیز می فرماید شب را برای آرامش و خوابیدن آفریدیم.

حال برای اینکه خواب راحت و آرامی داشته باشیم باید بستر مناسبی ایجاد کنیم مثلا در زمستان باید از چیزی استفاده کنیم که ما را از سرما حفظ کند  و پتو این ویژگی را دارد.

طبقه بندی پتوهای یک نفره بر چه اساسی است؟

طبقه بندی پتوهای یک نفره بر چه اساسی است؟

به طور کلی می توان گفت پتو ها یک نفره به دو دسته کلی دخترانه و پسرانه تقسیم می شوند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن انواع روش های مدرنیزاسیون مثل طراحی های داخلی خانه ها مردم یشتر از قبل به شکل ظاهری خانه خود اهمیت می دهند بنابراین در انتخاب اسباب آن خانه نیز به صورت سخت گیرانه عمل می کنند.

حتی لوازم خواب نیز این قاعده مستثنی نیستند و از آن جایی که کاملا در معرض دید هستند به توجه بیشتری نیاز دارند.

پتوهای دخترانه ایرانی  در انواع طرح ها و رنگ ها و جنس متفاوت تولید می شوند.

رنگ بندی این نوع پتو های یک نفره فوق العاده بوده و ترکیب آن ها بسیار جذاب است و پتو تک نفره عروسکی نمونه ای از پرطرفدارترین پتو برای دختر بچه ها به شمار می رود.

پتو های تک نفره پسرانه نیز در انواع شکل کارتونی با رنگ و طرح های متفاوت ساخته می شوند.

اندازه پتو های تک نفره دخترانه و پسرانه

اندازه پتو های تک نفره دخترانه و پسرانه

سایز استاندارد برای پتو تک نفره  دخترانه یا پسرانه ۱۶۰ *۲۰۰ می باشد که یک سایز استاندارد برای دختر پسرهای کودک و نوجوان است.

قیمت پتو یک نفره

قیمت پتو یک نفره

پتو یک نفره از الیاف مختلفی به دست می آید که هرکدام دارای وزن و جنس گوناگونی می باشد از این رو نرخ پتو تک نفره در بازار متفاوت خواهد بود.

قیمت پتو تک نفره در بازار برحسب معیارهای متفاتی مشخص می شود، در زمان های گذشته قیمت پتو از روی کیفیت و میزان عرضه و تقاضا مشخص می شد و تولید کننده قبل از اینکه محصول خود را به بازار عرضه کند نرخی را به عنوان نرخ پتوی یک نفره مشخص می کرد که از بازار مناسب تر بود و به همین دلیل مشتریان تمایل داشتند خرید خود را از این طریق انجام دهند ولی امروزه یکنواختی خاصی وجود ندارد و قیمت ها دائما درخال نوسان هستند وهیچ کس تمایل به خرید ندارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *