فروش انواع روبالشی فانتزی سه بعدی در تهران

انواع روبالشی فانتزی و اشنایی با انها به شما این امکان را می دهد تا خرید اگاهانه داشته باشید.

روبالشی یا روکش بالش هم از جمله اقلام خواب است که به خودی خود می تواند نقش به سزایی در چیدمان و نوع دکوراسیون خانه ها داشته باشد.

روبالشی ها بر اساس جنسشان به چه دسته هایی تقسیم می شوند؟

روبالشی ها بر اساس جنسشان به چه دسته هایی تقسیم می شوند؟

ممکن است در تولید روبالشی ها از پارچه هایی با جنس ساتن استفاده شود که در این صورت روبالشی نوع ساتن خواهد بود. اگر در تولید روبالشی از پارچه با جنس بامبو استفاده شود روبالشی از نوع بامبو خواهد بود. اگر در تولید روبالشی از پارچه با جنس پلی استر یا تنسل استفاده شود روبالشی ها به ترتیب از نوع پلی استر و تنسل خواهد بود.

به همین ترتیب پارچه های از جنس های دیگری هم هستند که در تولید روبالشی ها استفاده می شوند از جمله پارچه هایی با جنس تترون و پارچه هایی از جنس پنبه ای که به ترتیب به تولید روبالشی های نوع تترون و روبالشی های نوع پنبه ای منجر می شوند. نوع جدیدی از روبالشی ها هم وجود دارند که بسیار شیک تر و زیباتر از نوع های قبلی هستند و تحت عنوان رو بالشی های فانتزی شناخته می شوند.

انواع روبالشی های فانتزی بر اساس طبقه بندی های مختلف

انواع روبالشی های فانتزی بر اساس طبقه بندی های مختلف

روبالشی های فانتزی را می توان از جهات مختلف و در دسته بندی های مختلف مورد بررسی قرار داد. یک نوع دسته بندی برای روبالشی های فانتزی دسته بندی بر اساس اندازه می باشد و می تواند در سه اندازه بزرگ، متوسط، کوچک تولید شود. نوع دیگری که می توان روبالشی ها را براساس آن طبقه بندی کرد، دسته بندی براساس رنگ روبالشی ها می باشد. روبالشی ها هم می توانند در رنگ های تیره تولید شوند و هم می توانند در رنگ های روشن تولید شوند. همچنین دسته بندی دیگری که برای روبالشی ها می توان در نظر گرفت دسته بندی براساس زیپ دار و بند دار بودن روبالشی و یا نوع دیگر آن یعنی روبالشی های ساده می باشد که روبالشی های از نوع زیپ دار و بند دار کاربرد بیشتری دارند.

یک روبالشی مناسب چه خصوصیاتی دارد؟

یک روبالشی مناسب چه خصوصیاتی دارد؟

یک روبالشی مناسب باید مانع ساییدگی و پارگی بالش شود. بسیار اتفاق افتاده است که یک لیوان آب یا چای روی بالش ریخته و بعد از چن روز بوی بدی از خود منتشر می کند. یک روبالشی مناسب باید بتواند از نفوذ رطوبت و بوی بد آن بعد از چن مدت  جلوگیری کند. همچنین یک روبالشی مناسب با قابلیت شست و شوی آسان این امکان را به شما می دهد تا با شستن روبالشی ها از امکان بیماری های حساسیتی که ممکن است در اثر گرد و غبار به وجود اید جلوگیری شود همچنین شست و شوی روبالش ها از امکان رشد کپک که از دیگر عوامل آلرژی زا هست جلوگیری می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *