فروش بالش عروسکی فیل از تولیدی

بالش عروسکی فیل یکی از محصولات بسیار زیبا و پر طرفدار از شرکت پانداست و بسیار با کیفیت و دوام بالاست که در رنگ بندی و سایزبندی متنوعی ارائه شده است. توجه کارشناسان شرکت پاندا به همه نکات علاقه مندی و سلایق متفاوت باعث شده است تا عرصه تولیدات کالای خواب به شکل فانتزی بسیار موفق عمل کنند.

این محصول با توجه به فانتزی بودن آن بسیار مناسب نوزاد و کودکان است و می تواند برای اتاق خواب نوزادان و کودکان فضای بسیار متناسب و روح نوازی را ایجاد کند.

این محصول در رنگ های متنوع تولید شده است و متناسب با دیزاین اتاق خواب انتخاب های متنوعی را پیش رو خواهید داشت.

این بالش مورد توجه تاجران بسیاری قرار گرفته است و در سودآوری این شرکت نیز امتیاز خوبی را حاصل کرده است.

ویژگی بالش عروسکی فیل

ویژگی بالش عروسکی فیل

این بالش ها ضمن تنوع در رنگ در سایزهای مختلفی نیز تولید شده است. سایز بندی این بالش در ۴۰، ۶۰ و ۸۰ سانتی متر است و وزنی حدود ۸۰۰ تا ۲۰۰۰گرم را داراست که متناسب با گروه های مختلف سنی است و شما میتوانید متناسب با نیاز انتخاب های مناسبی را پیش رو داشته باشید.

از طرفی جنس و دوام بالای این نوع محصول قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را نیز داراست و به راحتی قابل شستشو است.

جنس بالش های عروسکی فیل

جنس بالش های عروسکی فیل

این بالش ها بیشتر از جنس پارچه مخمل نانو تولید میشود که دارای نرمی و لطافت بسیار بالایی است و این نرمی و لطافت  آن متناسب با پوست حساس کودکان و نوزادان است. در نظر گرفتن این استانداردها برای تمامی نمونه های کالاهای خواب تولید شده توسط شرکت پاندا کاملا آشکار است و گستردگی رضایتمندی سندی بر این ادعاست.

تنوع در رنگ آن نیز امکان بسیار مناسبی است که انتخاب را بسیار راحت تر کرده است و شما میتوانید متناسب با سبک و سلیقه خود از این بالش های متناسب خرید فرمایید.

قیمت و فروش این بالش های عروسکی فیل به چه صورت است؟

قیمت و فروش این بالش های عروسکی فیل به چه صورت است؟

بالش عروسکی فیل یکی از محصولات پرطرفدار فانتزی تولید شده در شرکت پانداست که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. ایده پردازی  این محصول برگرفته از عروسک مورد پسند کودکانه است و فروش این محصول بسیار رضایت بخش بوده است و سودآوری فوق العاده ای را داشته است. شرکت پاندا نیز برای ارائه خدمات بهتر فروش به صورت غیرحضوری و انلاین را در نظر گرفته است تا امکان صرفه جویی در هزینه و زمان را ایجاد کرده باشد.

شما نیز میتوانید برای همکاری و سفارش عمده بالش عروسکی فیل با همکاران ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *