قیمت انواع پتوی ایرانی نمدی و مینک

قیمت انواع پتوی ایرانی توسط تولید کنندگان برتر کشور به صورت اینترنتی عرضه می شوند و مشتریان می توانند با مراجعه به سایت معتبر و ارتباط با پشتیبانی آن سایت از قیمت اواع پتوی ایرانی اگاه شوند.

دسته بندی پتوهای ارزان قیمت

دسته بندی پتوهای ارزان قیمت

پتوهای ارزان قیمت که در بازار به فروش می رسند به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

پتوهایی نمدی که جنسشان پلی استر می باشد و پتو های مینک که یا به طور خالص از اکرلیک ساخته می شود یا ترکیبی از پلی استر و اکرلیک در تولیدشان استفاده می شود.

خود پتوهای نمدی با توجه به طرح و وزن می تواند چندین دسته تقسیم شود که معروفترین نوع پتوی نمدی پتو سربازی نام دارد، گونه های دیگر این پتو، پتو نمدی ببری، پتو نمدی چهارخانه و… می باشد.

پتوهای مینک هم  می تواند در طرح تابان یا طرح گل یا طرح طاووس با اندازه های مختلف وجود داشته باشد.

بیشترین کاربرد این نوع پتوها در پادگان ها، خوابگاه ها و دیگر جاهای عمومی است و چون عموم مردم از آن استفاده می کنند بنابراین فروش قابل توجهی خواهد داشت.

پتوهای ایرانی را به شکل دیگری نیز می توان دسته بندی کرد مثل پتوی ارزان دخترانه، پتو ارزان  نوزاد، پتو ارزان نوجوان.

چگونه پتو نمدی درجه یک را بشناسیم؟

چگونه پتو نمدی درجه یک را بشناسیم؟

پتوهای نمدی درجه یک معمولا بسیار مقاوم هستند و رطوبت را جذب می کنند و قابلیت شست وشو دارند.

خرید و فروش انواع پتو ارزان قیمت

خرید و فروش انواع پتو ارزان قیمت

پتوی ایرانی پتویی است که نه تنها در ایران به فروش می رسد و مشتریان از آن راضی هستند بلکه به دلیل مرغوب بودن آن به کشورهای خارجی نیز صادر می شود و رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

مرکز صادرات انواع پتو ایرانی با ارسال پتوهای ارزان ایرانی به کشورهای خارجی هم سعی دارد تا تولیدات کارخانه های معروف را به مشتری هایش بشناساند و هم در این بازار جهانی به جایگاه خاص و ویژه دسترسی یابد، و به دلیل کیفیت بالایی که دارد می تواند با پتوهای تولید شده در خارج رقابت نماید.

پتوهای ایرانی در رنگ های با کیفیت منحصر به فرد و مرغوبیت تمام از طرف مراکز خرید فروش به خریداران عرضه می شوند.

این نمونه پتوهای ایرانی مردم پسند هستند و با رنگ های دلنشینی از سوی تولید کننده ها به طرف بازار عرضه می شوند. خریدارها نیز با مراجعه به مراکز فروش با تنوع زیادی از محصولات روبه رو می شوند و با بررسی قیمت انواع پتوهای ایرانی و با حق انتخاب بیشتر می توانند خریدشان را انجام دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *