قیمت روبالشتی عروسکی مخمل سایز ۷۰*۵۰

قیمت روبالشتی عروسکی با توجه با عواملی متغیر می باشد و از برندی به برندی دیگر و از اندازه ای به اندازه ای دیگر و همچنین از جنسی به جنس دیگر متفاوت می باشد.

روبالشتی ها از لوازم بسیار مهم خواب می باشند که علاوه بر این که باعث مراقبت و تمیز نگه داشتن بالش ها می شوند، در صورتی که با بهترین پارچه ها تولید شده باشند می توانند حس بسیار خوبی را در افراد ایجاد کنند که در نمونه هایی همچون روبالشی نخی، روبالشی مخمل و … می توان خریداری نمود.

عروسکی بودن طرح های یک روبالشتی موجب می شود که کودکان پس از دیدن آنها به یاد عروسک واقعی بیفتند و حس خوبی را داشته باشند. انواع طرح های عروسکی وجود دارند که توسط تولیدی ها به رنگ های مختلف بر روی روبالشتی ها چاپ می شوند.

قیمت روبالشتی عروسکی طرح برجسته

قیمت روبالشتی عروسکی طرح برجسته

هر چه اندازه یک روبالشتی کوچک تر باشد قیمت ها نیز کاهش می یابند و همچنین هر چه کیفیت پارچه روبالشتی بالا تر باشد، قیمت ها نیز بیشتر خواهند بود.

طرح های عروسکی روبالشتی ها بسیار دلنشین می باشند و در صورتی که طرح ها برجسته شوند، حس واقعی بودن را در افراد ایجاد می کنند.

روبالشتی عروسکی زیپ دار باکیفیت

روبالشتی عروسکی زیپ دار باکیفیت

به علت این که برای کودکان و نوزادان از روبالشتی های عروسکی استفاده می کنند، باید دارای کیفیت بی نطیری باشند تا باعث آسیب رسیدگی به کودکان نشوند.

معمولا زیپ های روبالشتی های کودکان نامرئی می باشند تا زیپ ها به صورت و چشم و دست آنها نخورد و موجب زخم نشود.

یک روبالشتی کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک روبالشتی کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

از آنجایی که پوست و موی نوزادان و کودکان به تازگی شکل گرفته اند، بسیار حساس می باشند بنابراین باید در مکانی بخوابند که موجب ایجاد حساسیت نشود.

جنس روبالشتی نوزادان از عوال های مهمی است که تولید کنندگان بسیار به آن توجه می کنند تا رضایت افراد را جلب کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *