قیمت روتختی یک نفره شیک پلی استر

قیمت روتختی یک نفره شیک که از جنس پلی استر درجه یک باشد، انواع موارد مختلفی  در این قیمت ها تاثیر گذار می باشد. یکی از بهترین و جدیدترین رو تختی های موجود در بازارهای خرید و فروش، روتختی های پلی استر می باشند که در ابعاد یک نفره و دو نفره ارائه می شوند.

قیمت روتختی یک نفره شیک با جنس پلی استر از نمونه های ارزان در بازار می باشد. این ست رو تختی به دلیل ابعاد یک نفره قابل استفاده برای رده سنی نوجوانان نیز استفاده می شود و در طرح های عروسکی و فانتزی می تواند تولید شود.

در بازارهای خرید و فروش انواع و اقسام طرح های مختلف روتختی موجود می باشند که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و خریداری کنید. یکی از این انواع، روتختی پلی استر است با توجه به اینکه پلی استر از الیاف مصنوعی است باعث قیمت ارزان این نوع روتختی می شود.

خرید و قیمت روتختی یک نفره دخترانه پلی استر

خرید و قیمت روتختی یک نفره دخترانه پلی استر

طرح های فانتزی از بهترین ایده ها برای دوخت سرویس روتختی دخترانه می باشد. روتختی های یک نفره پلی استر به صورت سرویس هاس سه تکه عرضه می شود. برای دوخت این نوع روتختی ها از طرح های پروانه، السا و آنا، باب اسفنجی و مدل های جذاب دیگر استفاده می کنند. برای سفارش و خرید این محصول می توانید از طریق این مرکز اقدام کنید.

فروش عمده روتختی پلی استر

فروش عمده روتختی پلی استر

یکی از مراکز فروش عمده رو تختی مجموعه سایت ما می باشد. مرکز ما مدل های متنوع روتختی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کند. این مجموعه روتختی ها را به صورت عمده به فروش می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

قیمت رو تختی یک نفره شیک پلی استر

قیمت رو تختی یک نفره شیک پلی استر

قیمت روتختی یک نفره سه تکه که از جنس پلی استر تولید شده باشد نسبتا در بازار ارزان است و به این دلیل خواهان و متقاضیات زیادی دارد. برای سفارش روتختی های جدید و متنوع  می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *