روتختی سه بعدی عروس با قیمت عمده

روتختی سه بعدی عروس ، این روزها با مدل های جدید و شیکی در حال تولید توسط مجموعه پاندا خواب می باشد که به دلیل استفاده از الیاف نرم و ضد حساسیت در آن، کیفیت روتختی به خوبی افزایش یافته و می توانید با انتخاب طرح های مد نظر خود، به صورت تک و عمده، اقدام به سفارش خود نمایید.

سرویس روتختی عروس

طراحی و دوخت سرویس روتختی عروس که از جنس بهترین پارچه های ترک می باشد، توسط مجموعه پاندا خواب، انجام می شود. پارچه ساتین از بهترین نمونه کارهایی است که در دوخت روتختی سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد که هم رنگ ثابت دارد و هم از پرزدهی و تغییر شکل روتختی، در یک بازه زمانی، جلوگیری می نماید.

کانال تلگرام روتختی سه بعدی

کانال تلگرام روتختی سه بعدی

کانال تلگرام، امروزه به یکی از ابزارهای ارتباطی میان پاندا خواب با خریداران عمده و جزیی روتختی تبدیل شده است تا بتوان، انواع روتختی های شیک و جدید را از این طریق، به مشتریان، معرفی نمود.

عضویت در کانال تلگرامی مجموعه پاندا خواب، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از لیست مدل روتختی های موجود در این سایت، مطلع شوید و به منظور سفارشات عمده خود، کافی است تا با ما در تماس باشید.

روتختی سه بعدی عروس و داماد

روتختی سه بعدی عروس و داماد

سرویس روتختی دونفره سه بعدی شش و نه تکه، از بهترین محصولات خواب پیشنهادی پاندا خواب برای عروس و داماد می باشد.

این که شما، طرح خاصی از روتختی را مد نظر داشته باشید و یا این که می خواهید از لیست روتختی های پاندا خواب مطلع شوید، امری است که می تواند از طریق این سایت، برای شما قابل انجام باشد.

روتختی سه بعدی ارزان

قیمت روتختی سه بعدی ارزان

ارزان ترین قیمت های مربوط به روتختی سه بعدی، در نتیجه انتخاب نمونه های تولید شده ایرانی، قابل دستیابی خواهد بود.

این سرویس های روتختی، بر اساس اندازه های تک نفره و دونفره، می تواند شامل اجزای تشکیل دهنده متنوعی از جمله روبالشی، کوسن، لحاف و … باشد.

روتختی سه بعدی عروس

روتختی سه بعدی عروس با قیمت عمده

روتختی سه بعدی عروس تولید شده توسط مجموعه پاندا خواب، برای تختخواب های دونفره با سایز 160 و 180، جداگانه طراحی می شوند تا بتوانیم از این طریق، پاسخگوی درخواست های مختلف مشتریان، باشیم.

انتخاب روتختی های تک نفره و دونفره با رنگ ثابت سه بعدی، در این سایت، برای تمامی شهرها، قابل انجام شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *