قیمت روتختی چهل تکه سنتی ایرانی

روتختی چهل تکه سنتی از مدل های شگفت انگیز ایرانی می باشد که قیمت این محصول در کنار ظاهر فوق العاده ای که دارد، به نسبت برندهای خارجی بسیار کمتر است. خرید این نوع روتختی ها می تواند برای جهیزیه عروس و یا سرویس های خواب یک نفره امکان پذیر باشد که عمده فروشی این مرکز، ارائه بهترین قیمت ها را امکان پذیر ساخته است.

شرکت های ایرانی تولید کننده سرویس های خواب و از جمله روتختی همواره بر آن هستند که ایده هایی تک را به بازار عرضه نمایند و این مسئله نکته مهم و قابل توجهی در رقابت با برندهای خارجی می باشد.

روتختی های چهل تکه که با پارچه های سنتی طراحی و دوخته می شوند یکی از این طرح هایی است که توسط تولید کنندگان ارائه شده است.

اما نکته قابل توجهی که در خصوص روتختی های ایرانی می توان بیان نمود، تفاوت قیمت آن ها با نمونه های مشابه خارجی می باشد که بسیار چشم گیر است.

روتختی چهل تکه ایرانی

آیا روتختی ایرانی کیفیت مناسبی دارد؟

قیمت مناسب روتختی های ایرانی سبب شده تا بسیاری از خریداران عمده، این سوال برایشان پیش آید که آیا این نوع روتختی ها از لحاظ کیفیت هم مشابه اجناس خارجی هستند؟

در پاسخ به این سوال باید گفته شود که بله از لحاظ کیفیت هم می تواند رقیب سرسختی برای روتختی های خارجی باشد.

در حال حاضر روتختی های ترک با بیشترین ظرفیت وارد بازار کشور می شوند اما با توجه به کیفیت بالای روتختی چهل تکه سنتی ایرانی و دیگر طرح های آن به همراه قیمت مناسبی که دارند، اکثر پخش کنندگان و فعالان این عرصه، این نوع روتختی ها را انتخاب می نمایند.

روتختی چهل تکه سنتی

صادرات روتختی چهل تکه سنتی

طرح های سنتی ایرانی در زمینه روتختی های چهل تکه از بهترین گزینه ها برای صادرات می باشد.

دلیل این امر نیز ذوق و سلیقه ای است که در تولید این نوع روتختی ها به کار رفته است. از همین رو صادرات این محصول به کشورهای خارجی از بازدهی و سودآوری چشم گیری برخوردار خواهد بود.

تاجران عرصه روتختی و سرویس های کالای خواب می توانند جدیدترین روتختی های سنتی را در این مرکز انتخاب نمایند و با توجه به فعالیت های عمده فروشی، بدون شک بهترین قیمت نیز به مشتریان ارائه می شود.

با ثبت سفارش خود، در کمترین زمان ممکن می توانید اقدام به دریافت محصولات مورد نیاز خود نمایید.

منبع: بازار فروش ملزومات خواب | تولیدی ملزومات خواب