پخش روتختی و ملحفه حریرانه دونفره با قیمت 

پخش روتختی و ملحفه حریرانه ، از طریق سایت شرکت پاندا در سایز یکنفره و دونفره به فروش می رسد. پخش روتختی و ملحفه حریرانه از نمونه تولیداتی است که در کارخانه پاندا در حال تولید و عرضه می باشد و مورد استقبال زیاد مشتریان به دلیل داشتن قیمتی ارزان و تنوع بالا قرار گرفته است.

برای خرید روتختی دونفره حریرانه می توانید از طریق سایت شرکت پاندا اقدام نمایید. سایت این شرکت منبع خوبی برای اطلاع آنلاین از قیمت ها و محصولات تولید شده و پخش روتختی و ملحفه حریرانه است. چرا که، هرچند ساعت یکبار سایت پاندا بروز رسانی می شود. مشتریان با آگاهی لازم و اطلاعات شفاف از قیمت و کیفیت خریدی مطمئن را تجربه میکنند. روتختی سه بعدی، روتختی کتان، چهل تکه، پلی استر و … از دیگر محصولات تولیدی این شرکت می باشد.

  انواع روتختی های تولیدی

انواع روتختی های تولیدی

روتختی های متنوعی توسط شرکت پاندا تولید می شوند. روتختی پنبه دوزی ، روتختی میکرو، ژاکارد، پلی استر، پلی استر پنبه دوزی شده، مخمل و… از تولیدی های این شرکت می باشد و دارای مشتریان زیادی برای این  محصولات وجود دارد.

صادرات روتختی های دونفره

صادرات روتختی های دونفره

امروزه، شرکت پاندا به صورت فعالانه در حال تولید و تامین روتختی های داخلی است و رشد بسیار گسترده ای در زمینه ی صادرات پیدا کرده است که در سودآوری کشور کمک میکند. بیشترین و بهترین روتختی صادراتی، روتختی های مدل پلنگ می باشد که به کشورهایی نظیر ایالات متحده ی عربی، عراق و… صادر می شود.

نمایندگی پخش روتختی و ملحفه حریرانه

نمایندگی پخش روتختی و ملحفه حریرانه

شرکت پاندا دارای نمایندگی هایی در شهرهای نظیر تهران، اصفهان، یزد، مشهد و.. است. کارخانه ی اصفهان با استفاده از بروزترین ، پیشرفته ترین دستگاه ها، انواع روتختی ها در مدل و رنگ های متنوع را تولید میکند. برای سفارش عمده این محصول نیازی به مراجعه حضوری نیست. مشتریان می توانند از طریق خرید آنلاین اقدام به ثبت سفارش عمده نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *