کارگاه تولیدی روبالشی مخمل ساده پارامونت

روبالشی مخمل ساده پارامونت یکی از تولیدات ملی کشور محسوب می شود و می تواند به نوبه ی خود در اقتصاد کشور سهیم باشد. امروزه کشور ما در شرایط اقتصادی بسیار سختی به سر می برد و دلایل متعددی مثل تحریم روی اقتصاد کشور اثرات بدی گذاشته است، بنابراین توجه به تولیدات داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است و زمانی این تولید مثمر ثمر خواهد بود که به مصرف داخلی نیز بینجامد.

بسیاری از افراد هستند که دنبال محصولات برند و خارجی می گردند که در شرایط فعلی مملکت یک کار خطاست و فرو نشاندن هوس شخصی می باشد، که به نوبه ی خود به کار عمومی و اصلی ضربه می زند. اگر مصرف داخلی افزایش یابد، بیکاری برطرف می شود، تولید رونق می گیرد، تورم کم می شود، گرانی هم کم میشود و همه اینها بهم متصل اند و یک سرش به خرید و حمایت مردم بر می گردد.

نقش روبالشی مخمل ساده پارامونت در اقتصاد کشور

نقش روبالشی مخمل ساده پارامونت در اقتصاد کشور

روبالشی مخمل ساده پارامونت دارای استاندار ملی ایران می باشد و کارخانه ها و کارگاه هایی که در تولید این نوع روبالشی فعالیت می کنند از انواع دستگاه های تخصصی کنترل کیفی استفاده کرده اند تا بتوانند تست های گوناگونی روی این روبالشی ها انجام دهند، از تست های کیفی ثبات رنگ گرفته تا ثبات سایش، ثبات در برابر نور و ثبات ابعادی که بعد از شست و شو روی این پارچه ها انجام داده اند و بعد از اخذ تاییدیه های لازم همراه گزارش کیفی به بازار عرضه شده اند.

این کارخانه ها توانسته اند سهم محصولات شرکت های خارجی را در بازار و اشتغال زایی وتولید ملی توسط به روز ترین دستگاه های نساجی دنیا با کارکنان مجرب به صفر برسانند و در نتیجه از خروج ارز جلوگیری کنند و با شعار رونق تولید، متنوع ترین محصولات رقابت پذیر را به بازار عرضه کنند.

روبالشی مخمل ساده پارامونت در چه رنگ و طرح هایی تولید می شود؟

روبالشی مخمل ساده پارامونت در چه رنگ و طرح هایی تولید می شود؟

در تولید روبالشی ها از پارچه هایی با جنس های مختلف و رنگ و طرح های مختلف استفاده می شود، که پارچه پارامونت یکی از اینهاست. این پارچه ها هم می توانند ساده و تک رنگ باشند و در رنگ های سرمه ای، قرمز، آبی فیروزه ای و قهوه ای تولید شوند و به بازار عرضه شوند و هم می توانند در انواع طرح گلدار و برجسته و … تولید و به بازار عرضه شوند. جنس این پارچه ها مخمل بوده و بسیار نرم و لطیف می باشند. همچنین  ماندگاری و دوام این روبالشی ها بسیار  بالاست.

این روبالشی ها به دلیل کیفیت عالی  و عامه پسندی که دارند معمولا در خانه هر ایرانی یافت می شوند. از پارچه های پارامونت علاوه بر اینکه در تولید روبالشی استفاده می شود در تولید انواع متکا، تکیه گاه و … نیز کاربرد زیادی دارد.

 صادرات انواع روبالشی های تولید ایران

 صادرات انواع روبالشی های تولید ایران

کشور ایران با پیشینه ای قوی در تمدن و فرهنگ، یادگاری های هنری از قرون گذشته دارد و با به کار بردن این هنر ها در سایر ملزومات زندگی از جمله لباس، دکوریجات و همچنین در ملزومات کالای خواب و ارسال آن به سایر کشورها توانسته فرهنگ و تمدن خود را به رخ جهانیان بکشد. صادرات انواع روبالشی های طرح سنتی ایرانی مانند طرح های اسلیمی، طرح های کاشی و حوض و ماهی در سال های اخیر رونق بالایی گرفته است و علاوه بر بازار داخلی حجم بالایی از بازار جهان و اروپا و کشورهای همسایه را به خود اختصاص داده است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *