شرکت روتختی سه بعدی پاندا با فروش مستقیم

شرکت روتختی سه بعدی با استفاده از تکنولوژی تصویرسازی روی پارچه، این نوع روتختی را تولید کرده است. این شرکت در کشور به عنوان یکی از مجموعه های فعال می باشد که انواع روتختی را تولید کرده و به همین دلیل افراد زیادی به این روتختی ها علاقه دارند.

انتخاب یک روتختی سه بعدی شیک و مناسب از بین طرح های متنوع و زیبا کار دشواری می باشد. برای انتخاب بهتر است ابتدا دکوراسیون اتاق خواب را در نظر بگیریم سپس مدل را انتخاب کنیم که با دکوراسیون اتاق خواب هماهنگی داشته باشد.

علاوه بر طرح باید سن و جنسیت فردی که قرار است از این روتختی استفاده کند هم در نظر بگیریم. طرح های سه بعدی از بهترین گزینه ها در رده سنی نوجوان می باشد.

شرکت روتختی سه بعدی روتختی ها را چند تکه تولید می کنند؟

شرکت روتختی سه بعدی روتختی ها را چند تکه تولید می کنند؟

شرکت روتختی سه بعدی، روتختی ها را معمولا به صورت ۶ تکه تولید و عرضه می کنند. این ۶ تکه شامل یک لحاف دوخت دار، یک ملحفه کش دور، ۴ عدد رو بالشتی می باشد.

گاهی نیز این تعداد می تواند ۷ تکه شود به این صورت که به جای یک لحاف دوخت دار یک کاور سه بعدی همراه با یک لحاف لایت را تولید می کند.

روتختی سه بعدی لایکو

روتختی سه بعدی لایکو

روتختی سه بعدی لایکو، جذاب ترین نوع روتختی است که در طرح های بسیار زیبا و منحصر به فرد به فروش می رسد.

این روتختی ها دارای مدل های ویژه از جمله روتختی سه بعدی یک نفره، پنبه دوزی، دو نفره، اسپرت، عروس و … می باشد که مدل های متنوع از جمله روتختی های سه بعدی yogun ask، rose، Love و … می باشد.

تاثیر روتختی های سه بعدی در دکوراسیون اتاق و روحیه افراد

تاثیر روتختی های سه بعدی در دکوراسیون اتاق و روحیه افراد

چیدمان منزل و نحوه دکوراسیون آن مور توجه بسیاری از بانوان قرار دارد. در طراحی دکوراسیون هر عنصر هرچند با ظاهر ساده تاثیر شگرفی در نتیجه نهایی دارد و به سلامت جسم و روح تاثیر می گذارد.

افزودن نمونه های متنوع روتختی سه بعدی به دکوراسیون خواب، زیبایی خیره کننده ای به فضا می بخشد. روتختی های سه بعدی با برخورداری از رنگ های شاد و نشاط آور به صورت مستقیم بر روحیه افراد تاثیر می گذارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *