سفارش خرید اینترنتی بالش قلبی نمدی

بالش قلبی نمدی از تولیدات فانتزی شرکت پانداست که بسیار پر طرفدار و فروش است.

این بالش ها که از آنها با عنوان بالش های عاشقانه نیز یاد میشود از جنس نمد و مخمل تولید میشود و بسیار نرم و لطیف است و از دوام و کیفیت مطلوبی نیز برخوردار است. این بالش های فانتزی نیز برای همه سلیقه ها و گروه های سنی مناسب است و میتوانید بدون هیچ نگرانی فضای زیبایی را برای اتاق خواب خود ایجاد کنید.

شرکت پاندا همزمان با ایده پردازی های خلاقانه خود برای تولیدات فانتزی امکانات مختلفی را نیز در نظر میگیرد که خریداران مختلف میدان انتخاب گسترده ای را نیز داشته باشند.

بالش های قلبی نمدی چگونه هستند؟

بالش های قلبی نمدی چگونه هستند؟

این بالش ها بیشتر از جنس نمد و مخمل هستند و دوام بسیار بالایی دارند. نمد از انواع گوناگونی تشکیل میشود. نمدی که در تولیدات کالای خواب از آن استفاده میکنند نمد صنعتی است که از ترکیبات پرفشار پشم شتر مرغوب با سایر مواد تولید و باعث میشود که این بالش های فانتزی مقاومت بالایی در برابر تداوم استفاده و شستشو داشته باشند و با خیال راحت در لباششویی قابل شستشو است و نگرانی آبرفتگی و تغییر رنگ و سایز را نخواهید داشت.

طرح های بالش عاشقانه نیز از موضوعات عاشقانه ایده گرفته است طرح هایی مثل: سیبیل، قلب، لاو، لب و… و امکان انتخاب های متنوعی را خواهید داشت.

انواع بالش قلبی نمدی

انواع بالش قلبی نمدی

این بالش ها به صورت یک تیکه یا دو تیکه و سه تیکه تولید میشوند و تنوع رنگ و سایز های متفاوتی دارند و به همان نسبت وزن های مختلفی نیز دارند و شما میتوانید متناسب با نوع دیزاین اتاق خواب از آنها استفاده کنید. بالش قلبی یا عاشقانه با توجه به جذابیت شکلش از محصولات بسیار پر فروش این شرکت محسوب میشود و بسیار مورد توجه زوج های جوان قرار گرفته است و بازار صادرات آن نیز گسترده و پرفروش است.

سفارش بالش های قلبی نمدی

سفارش بالش های قلبی نمدی

امروزه با توجه به گستردگی فروش محصولات به صورت اینترنتی و مزیت صرف وقت کمتر از پر رونق ترین شیوه های فروش در میان مردم است.

شرکت پاندا نیز با بهرمندی از شیوه فروش اینترنتی توانسته است در صرف هزینه و زمان کمتر برای مشتریان خود گامی اساسی بردارد و از این طریق فروشی بسیار مقرون به صرفه ایجاد کند. شما نیز می توانید برای سفارش و خرید به صورت عمده از بالش های قلبی نمدی با کارشناسان و مشاوران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *