خرید اینترنتی روبالشی مخمل سه بعدی از تولیدی تهران

خرید اینترنتی روبالشی مخمل سه بعدی از  نمایندگی های شهر تهران این امکان را برای همه ی خریداران خود فراهم آورده تا محصول مناسب بازار خود را از یک مرکز معتبر خریداری کنند.

ویژگی های روبالشتی مخمل سه بعدی

ویژگی های روبالشتی مخمل سه بعدی

متنوع رنگ و طرح
دوام وطول عمر بالا
لطافت و نرمی و راحتی
با دست یا ماشین لباس شویی شستشوی آسان
دوام رنگ محصول در طی شستشوهای مکرر
جنس رویه محصول از پارچه گران بهای مخمل
این پارچه در مدل های متنوعی تولید می شود که به علت سخت بودن روند تولید آن جزو پارچه های گران محسوب می شود.
از نظر بافت دو نوع ساده و برجسته دارند که هرکدام زیبایی خاصی دارند .تعداد خرید و روش خرید محصول می تواند تاثیر بسزایی برقیمت تمام شده محصول داشته باشد.

 خرید عمده روبالشتی مخمل سه بعدی اعلا برای صادرات

 خرید عمده روبالشتی مخمل سه بعدی اعلا برای صادرات

روبالشتی های سه بعدی به دلیل طراحی منحصر به فرد و چشمگیر خود طرفداران بسیاری در بازار کالا دارند و نسبت به روبالشتی های دیگر فروش بالاتری دارند. در تهران مراکز زیادی در زمینه فروش این محصولات محبوب و پرفروش فعالیت می کنند که تنوع خوبی در محصولات آن ها دیده می شود. بزرگترین نمایندگی فروش این روبالشتی های سه بعدی در تهران است، اکثر فروشندگان شهرستان ها ازاین نمایندگی روبالش های سه بعدی بازار خود را تهیه می کنند.

خرید اینترنتی روبالشی مخمل

خرید اینترنتی روبالشی مخمل

روبالشتی پارچه ای است که بروی الیاف بالشت کشیده می شود. جنس این پارچه در کالاهای مختلف خواب متفاوت است اما مخمل از جمله پارچه های پر کاربرد در تولید این روبالشتی ها است. مخمل مقاومت و استحکام خوبی در برابر شست و شو های مکرر دارد. و بسیار نرم و راحت است. طرح و رنگ مخمل این روبالشتی ها بسیار متنوع تر از نمونه های مشابه موجود در بازار است.روبالشی مخمل از مدل‌های پرفروش روبالشی در بازار محسوب می‌شود. این کالا دارای طرح‌های ساده، گل‌دار و سه‌بعدی است. ابعاد و اندازه روبالشی‌های مخمل نیز  بر حسب افرادی که از استفاده می کنند متفاوت است، روبالشی‌های مخمل در ابعاد مناسب برای  نوزاد، کودک، نوجوان و بزرگ‌سال تولید می‌شوند. این روبالشتی ها کاملاً ضد حساسیت پوستی و تنفسی هستند. خرید اینترنتی روبالشی از طریق سایت پاندا امکان پذیر است. قیمت رو بالشتی مخمل سه‌بعدی با توجه به تعداد خرید متفاوت است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *