لیست قیمت عمده فروشی پتو الماس نیکوبافت 

لیست قیمت عمده فروشی پتو نام الماس که در کارخانه نیکوبافت تولید شده است از طریق شرکت پاندا در اختیار تمامی خریداران ارائه خواهد شد.

کارخانه الماس با توجه به تنوع بسیار بالا از طرح، بهترین کیفیت را برخوردار هستند. چرا که ضخامت خوب این پتو ها مقاومت بالایی را در برابر شستشو و استفاده مداوم به همراه دارد. لبه های این پتوها دوردوزی شده می باشد و با تنوع رنگ و طرح در بازار عرضه می گردد.

استفاده از تجهیزات مناسب و الیاف با کیفیت در تولید انواع مختلف پتو در این مرکز منجر به تولید و عرضه بهترین پتوها شده است.

لیست قیمت عمده فروشی پتو الماس نیکوبافت 

قیمت پتوی نیکو بافت الماس

پتوی الماس با تنوع از نظر طرح و رنگ عموماً به صورت نقش برجسته و تک رنگ در بازار عرضه می گردند. کیفیت خوب به این پرتوها شستشو با ماشین لباسشویی و دست را با ثبات رنگ فراهم آورده است.

با توجه به تولید پتو در سایزهای تک نفره ۱۶۰ در ۲۲۰  و دونفره در سایزهای ۲۴۰ در ۲۵۰ می توان با تنوع بسیار عالی اقدام به ثبت سفارش کرد.

تمامی انواع مختلف پتوی الماس از طریق شرکت پاندا به اسانی قابل تهیه با قیمت کارخانه می‌باشد. چرا که این مرکز با ارائه مستقیم پتو از کارخانه توانسته است مجموعه سفارشات شما را به صورت یکجا با قیمت بسیار مناسب فراهم آورد.

لیست قیمت عمده فروشی پتو الماس نیکوبافت 

لیست قیمت عمده فروشی پتو

کارخانه نیکوبافت یکی از مهمترین و با سابقه ترین تولید کنندگان در کشور در زمینه انواع مختلف پتو می باشد، که با تولید پتو با مدل الماس توانسته است انواع عالی از محصولات خود را در بازار عرضه نماید.

صادرات انواع مختلف محصولات از این کارخانه برای کشورهای همسایه انجام می گیرد. تفاوت قیمت‌های عمده پتو بر اساس سایز و ضخامت و پتو ها متغیر می باشد. شرکت پاندا لیستی از محصولات تولید شده از این کارخانه را در اختیار خریداران عمده جهت خرید غیر حضوری ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *