بازار فروش مستقیم مبل روتختی دونفره پاندا

بازار مبل روتختی انواع مختلفی از روتختی های جدید و بروزی را ارائه می دهد. یکی از معتبرترین شرکت های تولیدی روتختی، شرکت پاندا می باشد که همواره در جهت رضایت مشتری و فروش بیشتر تلاش می کند. روتختی های دونفره پاندا با توجه به تنوع و رنگ بندی های زیاد از جمله پرفروش ترین محصولات به شمار میرود.

روتختی های دونفره در مدل های زیادی از جمله، عروس، سه بعدی، پلی استر، چهل تکه و… تولید می شود. این نوع روتختی ها در بازار مبل روتختی شهرهای مختلف نیز، موجود می باشد. یکی از مزایای خرید روتختی از شرکت پاندا فروش مستقیم و بی واسطه است، یعنی مشتریان می توانند انواع روتختی های انتخابی عمده ی خود را به قیمت درب کارخانه خریداری کنند. از این رو برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود.

روتختی اسپرت کتان چهل تکه 

روتختی اسپرت کتان چهل تکه

روتختی های اسپرت مناسب کسانی است که روتختی های ساده و رنگ های زیبا می پسندند. یکی از روتختی های اسپرت، مدل چهل تکه است . این نوع روتختی ها از جنس کتان می باشد و بسیار مقاوم است. برای خرید این نوع روتختی از طریق سایت شرکت پاندا میتوانید مراجعه کنید.

خرید از بازار مبل روتختی

خرید از بازار مبل روتختی

روتختی های موجود در بازار مبل و روتختی توسط مشتریان از طریق مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد. ولی یکی از راحت ترین روش جهت خرید عمده، خرید آنلاین و اینترنتی از طریق سایت شرکت های تولیدکننده از جمله شرکت پاندا می باشد.

روتختی دو نفره سه بعدی

روتختی دو نفره سه بعدی

یکی از جدیدترین روتختی های تولیدی روتختی های سه بعدی می باشد که دارای رنگ های زیبا و زنده است و روح تازه و هارمونی زیبایی را به اتاق خواب می بخشد. روتختی های دونفره، دارای سرویس های ۸ تا ۱۰ تکه می باشد و شامل روبالشی، لحاف روتختی، رو تشکی کش دار یا ساده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *