قیمت خرید عمده بالش نمدی ابر

بالش نمدی ابر یکی از محصولات پر فروش شرکت پانداست. این شرکت در تولید محصولات فانتزی برای کودکان و نوجوانان از رتبه بسیار بالایی در سراسر ایران برخوردار است.

شرکت پاندا ضمن تولیدات با کیفیت خود سعی کرده است در همه زمینه های تولیدات خود امکانات قابل قبولی را ارائه دهد و تولیدات فانتزی این شرکت یکی از این زمینه هاست که در تولید و فروش این محصولات استقبال بی نظیری نیز صورت گرفته است. بالش های نمدی ابر نیز بسیار زیبا و شکیل است و برای طراحی های مختلف برای اتاق خواب نیز کاربردهای مختلفی را ایجاد میکند. دلیل توجه منحصر به جزییات توسط کارشناسان شرکت پاندا یکی از دلایل اصلی موفقیت این شرکت در فروش و نتیجتا سود بالاست.

امکانات بالش نمدی ابر

امکانات بالش نمدی ابر

این بالش ها در طرح های متنوع و شیک برای اتاق خواب دخترانه است و در رنگ بندی های مختلف ارائه شده است. نرمی و لطافت این بالش بی نظیر است چرا که پارچه استفاده شده در آنها از مخمل است.

طرح های ارائه شده شامل: ماه، ستاره، ابرخندان، خوشید، قطره و… است که متناسب با سلیقه و نوع چیدمان اتاق خواب میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. از طرفی تولید این محصولات در سایزبندی های مختلف مزیتی بسیار مفید است که دست خریداران را در انتخاب باز تر میکند. تنوع در رنگ بندی این محصولات نیز از مزایای دیگر این نوع بالش است.

جنس نمدی بالش های فانتزی چه مزیتی دارد؟

جنس نمدی بالش های فانتزی چه مزیتی دارد؟

نمد به نسبت دیگر جنس های تولید شده در این شرکت از مقاومت بالاتری برخودار است و چون قابلیت شستشو را دارد دیگر نگران تغییر سایز و خراب شدگی آن نباشید کیفیت بالای این محصول تضمین کنند دوام آن است.

دلیل اصلی انتخاب نمد برای بالش های فانتزی مخصوص کودکان همین مقاومت بالاست زیرا نمد صنعتی از فشردگی نوعی پشم شتر مرغوب تولید میشود که سبب می شود با استفاده مداوم کودکان از آنها امکان از بین رفتن یا ساییدگی آن کمتر شود.

قیمت بالش نمدی ابر

قیمت بالش نمدی ابر

قیمت بالش نمدی ابر  و دیگر محصولات متنوع شرکت پاندا بسیار مناسب و ارزان است. همکاری های صورت گرفته شده با این شرکت طی سالیان خدمت این شرکت سندی بر کیفیت و قیمت مناسب محصولات است.لذا شرکت پاندا برای خریداران و تاجران امکان خرید اینترنتی را در نظر گرفته است تا بتوانند به راحتی نسبت به خرید اقدام نمایند.

شما نیز میتوانید برای همکاری و خرید بالش نمدی ابر از شرکت پاندا به صورت عمده با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *