خرید عمده پتو مسافرتی سروین

پتو مسافرتی سروین با توجه به ظرفیت بالای تولید و کیفیت بالای خود این امکان را برای خریداران عمده خود فراهم آورده است تا پس از ثبت سفارش خود در کمترین زمان ممکن محصولات خریداری شده خود را تحویل بگیرندو وارد بازارهای هدف کنند.

پتو مسافرتی سروین و مزایای خرید از کمپانی نرمینه

پتو مسافرتی سروین و مزایای خرید از کمپانی نرمینه

نکته مثبت خرید عمده از این کمپانی تولید کننده این است که به دلیل حذف واسطه گرها و دلالان مختلف قیمت تمام شده محصول برای خریداران بسیار پایین و مناسب می شود و این یعنی سرمایه های اندک با توجه به قیمت پتو در بازار می تواند سود زیادی در بر داشته باشند.

نکته مثبت دیگر خرید این پتوها قابلیت ارسال سفارشات پتوی شما به شهرهای مختلف است که این باعث کاهش هزینه باربری و حمل و نقل می شود و اینگونه به شدت از هزینه های جانبی کاسته می شود و بر سود حاصله می افزاید.

از مدل های مختلف پتو مسافرتی سروین برای صادرات باخبرید

از مدل های مختلف پتو مسافرتی سروین برای صادرات باخبرید

یکی از محصولات باکیفیتی که توسط گروه تولیدی پتو نرمینه تولید و به بازار عرضه می شود، پتو مسافرتی سروین است که با توجه به وزن سبک و ابعاد ی که این پتو دارد، به عنوان یک پتو مسافرتی مناسب شناخته می شود که شما می توانید این محصول را هم در لیست سفارشات عمده خود قرار دهید .از ویژگی های بارز پتو مسافرتی سروین، می توان به تولید آن با الیاف پلی استر، یک لایه بودن پتو، لبه دوزی پتو که باعث طول عمر بالای پتو می شود، ضد حساسیت بودن که استفاده از آن را برای همه افراد مقدور می کند و همچنین نرم و سبک بودن آن اشاره کرد که حمل و نقل عمده آن را آسان تر می کند همچنین باعث مناسب بودن این محصول برای استفاده در سفر می شود.

فروش پتو مسافرتی سروین به صورت عمده

فروش پتو مسافرتی سروین به صورت عمده

قیمت فروش این پتو در بازار برای خرید عمده این محصول، نسبت به خرید عمده از کارخانه بسیار بالا است. کارخانه تولید پتو نرمینه بافت یکی از تولید کنندگان موفق پتوی ایرانی است که توانسته عرصه را بر برندهای خارجی پتو برای ورود به بازار ایران تنگ کند. اگر قصد خریده عمده پتو برای فروش و سود آوری بالا را دارید پیشنهاد مابه شما پتو مسافرتی سروین است، پتو سروین با توجه به رعایت همه شاخصه ها می تواند بیشترین سود را عاید شما کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *