خرید عمده روتختی لحافی دو نفره برای صادرات

روتختی لحافی دونفره در انواع مدل ها این روزه ها در تولیدی های متعدد تولید و به فروش عمده می رسد.

روتختی لحافی از نمونه جدید روتختی می باشد که این روز ها توجه بسیاری از خریدان و بازار روتختی را مورد هدف قرار داده است؛لحاف روتختی در این نوع روتختی، روی لحاف دوخت دارد به این صورت که پارچه اصلی به الیاف  داخل آن دوخته شده است و امکان جدا کردن آنها از یکدیگر وجود ندارد.

این روتختی های لحافی از مزیت های بسیاری برخودار هستند که باعث شده علاوه بر فروش داخلی در زمینه صادرات به کشور های دیگر هم محبوب واقع شود و خریدان و استقبال کنندگان خودش را داشته باشد.

برخی مزیت روتختی های لحافی

برخی مزیت روتختی های لحافی

روتختی لحافی از مزیت ها بسیاری برخودار است که باعث توجه خریدارن شده و روز به روز بیشتر در بین مردم جا می افتند، از بزرگ ترین مزیت های روتختی های لحافی می توان به این مورد اشاره کرد که به هنگام استفاده لحاف داخل کاور روتختی سر نمی خورد و فیکس می ایستد و مرتب کردن آن بسیار راحت تر می باشد و همچنین جای کمتری را در داخل کمد اشغال می کند.

تفاوت روتختی های لحافی و کاوری

تفاوت روتختی های لحافی و کاوری

روتختی لحافی باید برای شستشو به طور کلی شسته شود در صورتی که در نوع کاوری چنین موضوعی نیست، و همچنین ست لحافی در صورت استفاده نشدن جای بیشتری را اشغال می کند در صورتی که کاور به صورت ملحفه است و به جای کمتری به نگهداری نیاز دارد.

خرید روتختی های لحافی از شرکت پاندا

خرید روتختی های لحافی از شرکت پاندا

از نمونه های جدید در زمینه روتختی ،به روتختی لحافی می توان اشاره کرده که مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.

روتختی های لحافی را می توان در تناژبالا از شرکت پاندا در تنوع بینظیر خریداری کرد، این نمونه از کار با طرح های سه بعدی هم در این شرکت قابل سفارش می باشند و با بهترین قیمت عمده ممکن می توانید به راحتی آن ها را خریداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *