خرید عمده پتو از کارخانه نگار یزد

خرید عمده پتو از کارخانه نگار یزد به صورت مستقیم امکان پذیر است و این کارخانه برای افرادی که خرید عمده دارند با تعداد سفارش بالا بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و افرادی که خریدشان کمتر از تعداد تعیین شده کارخانه باشد باید هزینه خرید جزئی پرداخت شود.

انواع مدل های پتو که در کارخانه نگار یزد تولید می شوند

انواع مدل های پتو که در کارخانه نگار یزد تولید می شوند

کارخانه تولیدی پتو نگار یزد در زمینه تولید انواع مختلف پتو و روفرشی ها بیش از چهل سال است که فعالیت دارد  و از نمونه پتو های تولید شده در این کارخانه مدل پتو درناز ، مدل پتو پریما، مدل پتوی نیکوباف و مدل پتوی پروانه نگار یزد که از مرغوب ترین الیاف برای تولید این نوع پتو ها استفاده شده است را می توان نام برد.

پتوی پریما از نخ پنبه ای تولید شده و بسیار سبک و لطیف است و خودش در دو نوع تک نفره و دو نفره می تواند تولید شود و قابلیت شست و شو هم با دست و هم با ماشین لباسشویی را دارد.

پتوی پروانه نیز از الیاف مصنوعی مثل پلی استر تولید شده و نرم و لطیف است و سایزهای متفاوتی دارد و پتوی نیکوباف هم در طرح ورنگ های مختلف ساخته می شود.

مزیت خرید عمده محصول از کارخانه

مزیت خرید عمده محصول از کارخانه

خرید عمده مستقیم از کارخانه معمولا هزینه کمتری دارد زیرا فروشندگان در هنگام فروش محصول خود با هزینه های سرسام آوری مثل هزینه تبلیغات، هزینه نیروی انسانی که به کار می گیرند، هزینه مکان اجاره برای فروش محصولات خود و یا هزینه حمل و نقل  روبه رو می شوند و برای مقابله با این مشکل مجبورند محصولات خود را به قیمت بالاتر بفروشند که این باعث افزایش هزینه خرید شما و کاهش سود می شود.

مزیت دوم این است که در خرید مستقیم به تمامی محصولات اعم از محصولات تولید شده جدید و یا محصولات تولید شده قدیم دسترسی دارید این در حالی است که در خرده فروشی تنها به محصولاتی دسترسی دارید که آن خرده فروش تهیه کرده است.

هنگامی که مشتریان به خرید عمده پتو از کارخانه نگار یزد می پردازند  یک نکته مهم که باید مد نظر قرار دهند این است که تحویل پتو ممکن است یک هفته تا ده روز طول بکشد ولی همانطور که گفتیم محصول کارخانه نگار یزد در همه جای ایران و حتی خارج از ایران شناخته شده است و در تمام کشورهای همسایه و حتی کشورهای اروپایی به فروش می رسد و به خاطر پرفروش بودن این محصول می توانید تجارت موفقی را در خرید از عمده پتو از کارخانه نگار یزد داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *