سفارش عمده روبالشی عروسکی مخمل سایز ۷۰*۵۰

روبالشی عروسکی مخمل به خانواده هایی که دختر بچه های مشکل پسندی دارند پیشنهاد می شود زیرا که هم جنس نرم و لطیفی دارند و هم در ظاهر زیبا و شیک تولید می شوند.

انواع روبالشی های تولید شده در کارخانه ها

انواع روبالشی های تولید شده در کارخانه ها

معمولا تولید کننده ها و کارخانه هایی که در زمینه تولید روبالشی فعالیت دارند سعی می کنند با تنوعی که در تولید محصولات خود به وجود می اورند در بازار بین سایر رقبا جایگاه بالاتری پیدا کنند تا ماندگاری و ثباتشان در بازار دوام پیدا کند. در تولید روبالشی ها سعی می کنند سلیقه همه نوع افراد اعم از عروس، کودک و بزرگسال و … را در نظر بگیرند و مطابق سلیقه انها محصولی را تولید کنند. برای تازه عروسان روبالشی های طرح عروس به بازار عرضه می کنند و برای کودکان نیز روبالشی های کودک که خود روبالشی های کودک بسته به جنسیت کودک می تواند به صورت روبالش عروسکی مخملی باشد یا روبالشی کارتونی برای پسران. علاوه بر اینها طرح های عامه پسند دیگری هم استفاده می کنند برای تولید روبالشی های سنتی، روبالشی های گلدار، روبالشی های گرد و…

مزایای روبالشی عروسکی مخمل

مزایای روبالشی عروسکی مخمل

متقاضیان این نوع روبالشی ها چون کودکان هستند بنابراین با حساسیت بیشتری تولید می شوند. رنگ این روبالشی ها متنوع بوده و در رنگ های شاد تولید می شوند که از لحاظ روانشناسی برای روحیه کودک مناسب هستند. روبالشی عروسکی مخمل با ضخامت مناسب تولید می شود. پارچه استفاده شده برای این روبالشی ها قابل شست و شو بوده و چروک نمی شوند، همچنین بعد از شست و شو هم به دلیل اینکه در تولید این نوع رو بالشی ها از پارچه های با کیفیت و مناسب استفاده شده است، رنگ روبالشی عروسکی مخمل   تغییر نمی کند و از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار هستند.

چه نوع روبالشی باید استفاده کنیم؟

چه نوع روبالشی باید استفاده کنیم؟

در تهیه روبالشی مخصوصا برای کودکان همواره باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که روبالشی که استفاده می کنیم باعث حساسیت پوست کودکان نشود. همچنین کودکان به دلیل اینکه بیشتر از بالش استفاده می کنند و حتی ممکن است به دلیل طرح عروسکی که دارند به عنوان یک نوع اسباب بازی هم ازش استفاده کنند امکان کثیف شدنش هم خیلی زیاد باشد پس باید قابلیت شست و شوی راحت تری داشته باشند. از طرف دیگر کودکان تمایل به رنگ های شادتر و طرح های عروسکی  دارند بنابراین روبالشی که تهیه می کنیم باید رنگ شادی و طرح مورد پسند کودک باشد تا در روحیه کودک اثر مثبت بگذارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *