سفارش عمده بهترین روتختی های ایرانی یک نفره سه بعدی

روتختی های ایرانی را می توان با بهترین کیفیت به صورت عمده از مراکز تولیدی به صورت مستقیم و اینترنتی خریداری کرد.

شاخصه کیفیت امروزه در انتخاب روتختی موضوع جدی و مهم است، زیرا کیفیت بر اساس فاکتور های مختلف معین شده در نگاه هر مصرف کننده متفاوت است.

برخی از مهم ترین فاکتور ها در عامل تعین کننده یک روتختی خوب عبارت اند از نوع پارچه، نوع دوخت، طراحی و زیبایی طرح که امروزه تولیدی های روتختی با دقت به این موضوعات تولیدات خود را راهی بازار می کنند.

روتختی های سه بعدی یکی ار بهترین روتختی های موجود در بازار می باشد که علاوه بر زیبایی و کیفیت از قیمت های مناسبی برخوردار می باشد و یک گزینه مناسب برای ایجاد یکجاو هوای تازه در فضای اتاق خواب می باشد.

مشخصات و تعداد تکه های روتختی سه بعدی

مشخصات و تعداد تکه های روتختی سه بعدی

معمولا روتختی های سه بعدی به صورت ۶ تکه در بازار عرضه می شوند، که شامل یک لحاف دوخت دار، یک ملحفه کش دارو ۴ عدد رو بالشتی می باشد، روتختی ها ی سه بعدی در دو سایز یک نفره و دونفره تولید می شوند که ابعاد دونفره آن ۲۴۰*۲۶۰ تولید می شود.

روش شستشو روتختی های سه بعدی

روش شستشو روتختی های سه بعدی

برای شستشو روتختی های سه بعدی در ماشین لباس شویی، بهتر است از دمای ۳۰ درجه وشستشوی ملایم استفاده شود؛ در ضمن استفاده از سغید کنندها یا پودر هایی که دارای دانه آبی هستند به هیچ وجه توصیه نمی شود.

خشک کردن روتختی های سه بعدی در ماشین لباس شویی مجاز نیست اما می توان از روش خشکشویی کمک گرفت.

سایت سفارش عمده روتختی های سه بعدی با کیفیت

سایت سفارش عمده روتختی های سه بعدی با کیفیت

دز حوضه فروش روتختی های سه بعدی سایت و مراکز بسیاری به صورت اینترنتی فعال بوده و به فروش عمده کالای خواب مشغول هستند.

یکی از سایت های فروش عمده کالای خواب که تمامی محصولات خود را با قیمت تولیدی و به صورت رقابتی عرضه می کند سایت پاندا می باشد؛ برای خرید از این مجموعه و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبان ها ی فروش این سایت ارتباط برقرار کنید و در صورت نیاز کالای مد نظر خود را به صورت عمده سفارش و تهیه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *